«Іква» освоїлась

1888 0

Досвід — справа наживна. От і млинівська «Іква» після кількох програних матчів на старті дебютного для себе сезону в професійній лізі, здається, вже трохи освоїлася: в останніх трьох іграх підопічні Миколи Волкова набрали сім очок.

Досвід — справа наживна. От і млинівська «Іква» після кількох програних матчів на старті дебютного для себе сезону в професійній лізі, здається, вже трохи освоїлася: в останніх трьох іграх підопічні Миколи Волкова набрали сім очок. У 5 турі млинівчани приймали київське «Динамо-3», і на радість півторатисячної вболівальницької аудиторії перемогли — 3:1. Голами шанувальників порадували Вознюк, Шапинський та Бобилєв. Єдиний гол кияни провели з пенальті. Підтримати переможну ходу млинівчан футболісти «Вереса» не змогли. Підопічні Григорія Шаламая, граючи без кількох провідних футболістів, не змогли на своєму полі обіграти івано-франківську «Чорногору» — 1:1. Зусиллями Шевчука «Верес» на 21-й хвилині вийшов вперед, проте на початку другого тайму гості змогли відігратися. Таким чином, «Іква» у турнірній таблиці другої ліги обійшла «Верес». Обидві наші команди чергові матчі гратимуть на виїзді, «Верес» проти «Динамо-3», а «Іква» — проти «Енергетика». Результати інших матчів: «Нафтовик» — «Рава» — 1:0, «Прикарпаття» — «Поділля» — 1:2, «Борисфен-2» — «Енергетик» — 0:0, «Нива» — «Оболонь-2» — 0:3, «Газовик-Карпати» — «Техно-Центр» — 0:1.