«Індивідуальна творчість» призводить до поразки

1807 0

Баскетболісти «Пульсара» після перемоги над «Одесою» не змогли продовжити виграшну серію. У Кривому Розі рівняни програли «Кривбасбаскету» — 61:72. Найрезультативнішим у нашій команді був Данило Козлов, на рахунку якого 11 очок.

«Кривбасбаскет» — «Пульсар»
72:61 (21:23, 17:19, 24:11, 10:8)

Баскетболісти «Пульсара» після перемоги над «Одесою» не змогли продовжити виграшну серію. У Кривому Розі рівняни програли «Кривбасбаскету» — 61:72. Найрезультативнішим у нашій команді був Данило Козлов, на рахунку якого 11 очок. — «Кривбасбаскет» був і залишається для нас незручним суперником, — сказав після гри головний тренер «Пульсара» Сергій Шемосюк. — Ми налаштовувались на перемогу. Чудово розпочали, вигравши першу половину. Та в третій чверті наші гравці замість командного баскетболу розпочали індивідуальну творчість. Як підсумок, ми з великою різницею програли третю чверть. Ця поразка важко вплинула на психологічний стан команди, але сподіваюся, що до гри з «Миколаєвом» ситуацію вдасться нормалізувати. — Що ви можете сказати про свого майбутнього суперника? — МБК «Миколаїв» грає у баскетбол, подібний до нашого. У цьому сезоні команда виглядає дуже непогано, вона обіграла «Хімік» та «Сумихімпром». Думаю, «Миколаїв» буде недалеко від призерів. Матч «Пульсар» — МБК «Миколаїв» відбудеться сьогодні о 18.30.