Інфекційне відділення міської лікарні Рівного: і ремонтуватимуть, і лікуватимуть

1586 0

Ми у соцмережах:

Інфекційне відділення міської лікарні Рівного: і ремонтуватимуть, і лікуватимуть

Найбільш занедбаний корпус рівненської міської лікарні — інфекційне відділення — нарешті розпочнуть ремонтувати. Про жахливі умови, в яких лікували хворих — облуплені стіни, грибок у ванній та стару сантехніку — говорили давно. Проте коштів на ремонт не виділяли, бо чиновники довго з’ясовували, хто має оплачувати ремонт.

Офіційно інфекційне відділення має статус обласного, тож міська влада наполягала, що кошти має давати обласний бюджет. Облрада ж погоджувалася лише на невеликі суми. Лише цього року лікарня змогла оголосити тендер на капремонт корпусу.

Частину грошей виділять з міського, а частину — з обласного бюджету. За підрахунками проектувальників, аби відремонтувати корпус інфекційного відділення, потрібно близько 10 млн грн. На оголошений у вересні тендер подалися дві компанії: БК «Случ» та «Прогрес девелопмент компані». За нижчою пропозицією переміг «Случ», з яким і підписали днями угоду.

БК «Случ» була зареєстрована у 2014 році на Житомирщині. Належить підприємство гощанцю Сергію Бондарцю, який свого часу був директором ПП «Інформаційно-консалтингова група». Останнє підприємство зареєстровано на Вадима Сака, людину, що фігурує у фірмах бізнесмена Юрія Фалка та є його шваґром.

Відповідно до договору, «Случ» повинен буде відремонтувати відділення до кінця грудня наступного року за 9,9 млн грн. Роботи розпочнуть, коли Держказначейство погодить підписаний договір.

За словами заступника головного лікаря Рівненської ЦМЛ Ігоря Дундюка, корпус на ремонт не закриватимуть — ремонтуватимуть по кілька палат, поступово:

— Закрити корпус на ремонт неможливо. Адже в області інфекційних відділень дуже мало. Під час спалахів інфекційних захворювань, наприклад, кору, не вистачає і тих палат, що є. Додам, що дитяче інфекційне відділення ми почали ремонтувати раніше самостійно, не чекаючи, поки вирішиться питання, хто має фінансувати ремонт.

З минулого року також проводять ремонт в інфекційному відділенні Рівненської центральної районної лікарні у Клевані. Торги торік виграло товариство «Альфарембуд» — на 5,9 млн грн. Проте цього року з товариством підписали додаткову угоду на ще 2,7 млн грн, зазначивши, що під час виконання робіт виявилися додаткові завдання, яких не було у попередній проектно-кошторисній документації. Відкрити відремонтоване відділення у Клевані мають до кінця цього року.

Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також