Інфекційному відділенню в Рівненській міській подарували дезінфікуючу кабінку

845 0

Ми у соцмережах:

Інфекційному відділенню в Рівненській міській подарували дезінфікуючу кабінку

Зайшовши в кабінку медик, який працює з інфікованими, буде оброблятися автоматично спеціальними дезінфікуючими засобами.

Кабінку подарували за споияння настоятеля о. Володимира Свято-Преображенської парафії православної церкви України Рівненської єпархії. Саме він знайшов небайдужого благодійника, який побажав залишитись невідомим.

О. Володимир, як годиться, прочитав молитву і освятив кабінку. «Коли робите милостиню, нехай права рука ваша не знає, що робить ліва. Так робив св.. Миколай, а тепер так роблять його діти і друзі. Ось такий подарунок вийшов від літнього св.. Миколая і його друзів». – зазначив він.

Цей бокс слугуватиме додатковим захистом для наших мужніх працівників інфекційного відділення. Він призначений для знезаражування одягу, відкритих частин тіла, всередині цього боксу обробка здійснюється дезінфікуючим агентом. Такі кабінки уже випробувані працівниками КНП "Рівненська міська лікарня", вони зручні, економлять зусилля і час обробки персоналу при виході із «забрудненої» зони. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також