Інспектори МАГАТЕ перевіряли ядерне паливо у сховищі атомки

1115 0

Ми у соцмережах:

Інспектори МАГАТЕ перевіряли ядерне паливо у сховищі атомки

Інспекція Міжнародного агентства з атомної енергії, яка здійснює контроль щодо застосування гарантій до ядерного матеріалу в рамках угоди між Україною та МАГАТЕ у зв'язку з Договором про нерозповсюдження ядерної зброї, проводилась наприкінці січня на енергоблоках №№1, 2 Рівненської АЕС.

Інспектори МАГАТЕ Дж. Мечері та С. Шин. Фахівці перевірили свіже ядерне паливо в сховищі ядерного палива енергоблоків №№1, 2 та встановили печатки EOSS на плитах перекриття басейну витримки енергоблоку №2.

Усі роботи виконувались за участю головного спеціаліста – державного інспектора Інспекції з ядерної безпеки на РАЕС Віталія Малютяка. Обговорили результати інспекційної перевірки та терміни проведення наступної.

Як зазначив начальник відділу ядерної безпеки РАЕС Вадим Борис, інспекцію проведено у встановлені терміни та в повному обсязі. Цілі інспекції досягнуті – підтверджено інспекторами МАГАТЕ.

Варто відзначити, перша перевірка РАЕС експертами ОСАРТ МАГАТЕ відбулася у 1988 році та стосувалась питань експлуатаційної безпеки енергоблоку №3. Більш як тридцятирічний досвід дає підстави стверджувати – Рівненська АЕС експлуатується професійно. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також