Інспекція оштрафувала «ОДЕК» за шкідливі викиди в повітря

362 0

Ми у соцмережах:

Інспекція оштрафувала «ОДЕК» за шкідливі викиди в повітря

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу перевірили ТОВ «ОДЕК» Україна, що на Рівненщині. Виявилося, що підприємство понад норму викидало в атмосферу шкідливі речовини. За це понесе фінансову відповідальність.

 Інспектори встановили факт порушення вимог природоохоронного законодавства, щодо невиконання в установлені в дозволі на викиди терміни запланованих заходів стосовно скорочення викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Такими діями ТОВ «ОДЕК» Україна порушило вимоги ст. 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», відповідальність за яке передбачене

ст. 33 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

За дане порушення посадову особу товариства притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та за наднормативні викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря підприємству для добровільного відшкодування пред’явлено претензію в сумі 103тис. 834 грн.

В разі відмови від добровільного відшкодування збитків, Державна екологічна інспекція Поліського округу буде змушена звернутись до суду з позовом про її стягнення в примусовому порядку.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також