Інвестиції у чисте довкілля: «Свиспан Лімітед» встановлює у Костополі сучасні газоочисні фільтри

1826 0

Ми у соцмережах:

Інвестиції у чисте довкілля:  «Свиспан Лімітед» встановлює у Костополі сучасні газоочисні фільтри

На деревообробному підприємстві у Костополі продовжується проект з реконструкції виробництва. Одним із його головних завдань є впровадження екологічних заходів зі зменшення викидів забруднюючих речовин у повітря. Сьогодні на підприємстві повним ходом ведуться монтажні роботи зі встановлення сучасних фільтрів вологої очистки. Запустити першу чергу фільтрів у роботу на підприємстві планують до кінця 2019 року.

Про наміри здійснити масштабну реконструкцію компанія заявила ще у 2017 році та спрямувала на це понад 25 мільйонів євро. Відповідно до проекту, тут буде  встановлено сучасну лінію з виробництва ДСП (з одночасним виведенням з експлуатації існуючої лінії) та облаштовано ефективну систему газоочищення. Реалізувати цей  проект на підприємстві планували до кінця 2019 року. Однак зміна законодавства у сфері охорони довкілля та  затяжні дозвільні  процедури  загальмували реалізацію проекту на тривалий час.

 - Розробка проекту та отримання всіх необхідних дозволів  забрала в нас дуже багато часу, - розповідає директор ТОВ «Свиспан Лімітед» Юлія Федишин. - Для інвестора відтермінування проекту – це великі ризики та фінансові втрати. Разом з тим, розуміючи занепокоєння мешканців міста щодо якості повітря та йдучи на зустріч громаді, ми скоригували проект так, щоб не втрачати час на здійснення екологічних заходів та розпочати реконструкцію саме зі встановлення очисних фільтрів. Робота такої газоочисної системи дозволить суттєво знизити рівень запиленості повітря від сушильного обладнання. І це лише перший етап нашої екологічної програми. Наступним, не менш важливим кроком, буде монтаж нової лінії виробництва та встановлення додаткової системи очищення повітря. В результаті цих впроваджень ми  сподіваємось досягнути максимального ефекту від наших екологічних заходів. Адже нова лінія – це величезний крок вперед у сфері використання сучасних технологій виробництва, екологічної безпеки та економії ресурсів. ТОВ «Свиспан Лімітед» є  одним з лідерів деревообробної галузі, тому ми завжди намагаємось  рухатися в ногу з технічним прогресом, відповідати сучасним європейським стандартам якості та екологічним вимогам.

На сьогодні монтаж очисних фільтрів знаходиться на завершальному етапі. Після проведення пусконалагоджувальних робіт їх введуть в експлуатацію. Наразі компанія підбирає персонал та проводить навчання спеціалістів, які в подальшому будуть задіяні для роботи на новому обладнанні.

ТОВ “Свиспан Лімітед” - один з найбільших виробників деревостружкових плит в Україні. Його продукція широко відома та користується попитом як на внутрішньому ринку, так і в країнах Євросоюзу. Підприємство є одним з найбільших роботодавців і платників податків області. Неодноразово підприємство було відзначене високими нагородами за якість продукції. Близько 60% всієї реалізованої промислової продукції регіону припадає на компанію «Свиспан Лімітед».

 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також