Інвестор з Албанії планує створити на Рівненщині сучасний стерилізаційний центр

579 0

Ми у соцмережах:

Інвестор з Албанії планує створити на Рівненщині сучасний стерилізаційний центр

Потенційний інвестор із Албанії – співвласник медичної компанії MSE Арбером Ліцажем обговорив з керівництвом Рівненської ОДА можливість створення на базі Рівненської обласної клінічної лікарні сучасного стерилізаційного центру.

Як розповів інвестор, він має уже більше десятка успішно реалізованих подібних проєктів. В рамках державно-приватного партнерства він планує заключити договір з обласною лікарнею на 15 років та інвестувати близько 16 млн євро, за умови, що медзаклад надасть приміщення і частину працівників.

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль підкреслив, що для області це економічно вигідно.

У свою чергу інвестор повністю укомплектує стерилізаційний центр і забезпечить зарплату лікарям.

«Медичний заклад отримає сучасне обладнання, хірургічні інструменти, одяг тощо. Всі біологічні відходи, які залишатимуться, будуть утилізовані згідно з нормами. Як показує досвід, такі центри дають можливість удвічі зменшити смертність, на 70% скоротити термін перебування пацієнтів після операції», – розповів Арбер Ліцаж.

До наступної зустрічі сторони домовилися опрацювати текст договору, зваживши та врахувавши всі плюси і мінуси співпраці.

Інвестор планує створити своє підприємство, в штаті якого будуть працювати фахівці лікарні, залучені до процесу стерилізації. Тобто, це дасть можливість зменшити навантаження на фонд оплати праці, а компанія отримає готових працівників. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також