Інвестори із 5 країн світу відвідали Рівненщину

241 0

Ми у соцмережах:

Інвестори із 5 країн світу відвідали Рівненщину

Це керівники і представники американських, польських, французьких, німецьких, норвезьких компаній: Home Group & Morgan Furniture, Quantum Foam, Laader Berg, Baumer, Kiel Anlagenbau, Dow Chemical, PCC Rokita, CVC Capital, Credit Suisse.

Сьогодні голова Рівненської ОДА Віталій Коваль зустрівся із представниками 9 інвестиційних кампаній із 5 країн світу. Іноземна делегація прибула на Рівненщину на запрошення власника компанії «Морган Феніче» Френка МакМахона.

«На Рівненщині зібралась дуже потужна команда інвесторів та діючих керівників підприємств. Наша задача - розкрити потенціал області, показати наші переваги. Щоб на прикладі їхніх колег, які вже декілька років мають успішний бізнес, вони мали бажання і можливості зробити релокацію підприємств», - прокоментував Віталій Коваль.

За словами керівника ОДА, «Морган Феніче» - це історія успіху в області. Компанія працює тут вже 9 років – вона розвивається, інвестує та відкриває нові проєкти. А сьогодні презентує відкриття нової лінії для виготовлення поролону, що дозволить не лише створити нові робочі місця, а й здешевити виробництво продукції.

Загалом за неповні два роки на Рівненщину залучено майже 300 млн дол інвестицій, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

«Робота із залучення інвесторів – це системна робота і саме її ми бачимо на Рівненщині. В області є підтримка і поважні інвестори позитивно реагують на це. Особливої уваги заслуговує формування меблевого кластеру як одного з основних пріоритетів розвитку області. Саме кластерний досвід Рівненщини будемо поширювати на всю Україну», - відзначив Сергій Цівкач, виконавчий директор  державного Офісу із залучення та підтримки інвестицій

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також