Інженер РАЕС — призер конкурсу наукових доповідей «Енергоатому»

686 0

Ми у соцмережах:

Інженер РАЕС — призер конкурсу наукових доповідей «Енергоатому»

Фінал конкурсу наукових доповідей серед молодих працівників НАЕК «Енергоатом» відбувся 1 грудня у Києві. Рівненську АЕС на конкурсі представляли двоє працівників — переможців відбіркового етапу.

У галузевому конкурсі взяли участь вісім працівників НАЕК «Енергоатом»: четверо з них — за виробничим напрямом та стільки ж за соціально-профспілковим. Серед основних критеріїв оцінювання робіт були актуальність теми, новизна пропозицій та підходів, можливість практичного використання у сфері атомної енергетики.

Інженер служби аналізу безпеки РАЕС Роман Басюк презентував роботу «Графічне представлення результатів кількісної оцінки експлуатаційних подій з використанням імовірнісного аналізу безпеки для енергоблоків АЕС України» та посів друге місце у виробничому напрямі. «Удосконалення системи диспетчеризації легкового транспорту ВП РАЕС» — доповідь, з якою виступила інженер служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Галина Мацюк, четверта у соціально-профспілковому напрямі.

Тематика цьогорічних доповідей молодих рівненських атомників свідчить, що вони опікуються не лише вдосконаленням та осучасненням виробничих питань на своїх робочих ділянках, а й намагаються заглиблюватися у різнобічні сфери діяльності підприємства. Роман запропонував запровадити зручний та зрозумілий для всіх користувачів (працівників АЕС) інструмент, який зможе відображати актуальну інформацію та покращити роботу з кількісної оцінки експлуатаційних подій на енергоблоках АЕС України. Галина, в свою чергу, надала власне бачення удосконалення системи диспетчеризації легкового транспорту РАЕС, що дозволить систематизувати увесь процес бронювання легкових авто; покращити планування як на короткострокові, так і довгострокові періоди; запровадити функцію зворотного зв’язку та відстежування детальної статистики.

Як відзначають представники РАЕС, участь у конкурсі наукових доповідей — це неоціненний досвід, можливість реалізувати свій професійний потенціал, а головне — впровадження власних ідей та розробок, спрямованих на вдосконалення діяльності підприємства та атомної галузі загалом.

Конкурс наукових доповідей проводиться щороку з метою заохочення ініціативності, розкриття науково-технічного потенціалу, підвищення загального рівня знань молодих працівників Компанії у сфері атомної енергетики, а також обміну досвідом, пошуку нових ідей та шляхів оптимізації виробничого процесу.

Віта Нишкалюк.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також