Іпотека та розтермінування на житло в новобудові МЖК «Сім’я»

1950 0

Ми у соцмережах:

Іпотека та розтермінування на житло в новобудові МЖК «Сім’я»

Нинішня економічна ситуація та купівельна спроможність не всім дає можливість придбати омріяне житло в новобудовах Рівного одразу за повну вартість. Саме для таких людей працює ринок іпотечного кредитування та розтермінування від забудовника.

Відносини іпотеки в України виникли ще у ХVII столітті, а система іпотечного кредитування запрацювала на практиці з початком створення відповідної законодавчої бази, зокрема, прийняттям законів України «Про іпотеку», «Про іпотечне кредитування, операції з консолідованим іпотечним боргом та іпотечні сертифікати», «Про заставу». У даній сфері існує чимало шахраїв та юридичних нюансів, через які спостерігається стриманий, але помітний, розвиток ринку.

Іпотека – це різновид довготривалого кредитування, де права кредитора (банку) забезпечені нерухомим майном. При цьому не обов’язково вже мати власну нерухомість для застави – гарантом виконання зобов’язання перед кредитором може виступати житло, на яке, власне, і беруться кошти.

Однією з помітних переваг іпотечного кредиту є можливість отримати власне житло вже сьогодні, без необхідності десятиліттями збирати гроші, а погашення відбувається щомісяця, що спрощує планування бюджету. У нинішніх реаліях кредити на житло видають на термін до 20 (двадцяти) років. Майже всі банківські установи дають змогу сплатити кредит достроково.

За даними Національного банку України, в 2020  році банки видали іпотечних кредитів на 36% більше порівняно з 2019. Також зріс середній розмір кредиту на купівлю житла. Якщо у 2019 році він становив близько 516 тис. грн, то у 2020 році – 663 тис. грн. Середній розмір іпотечного кредиту на купівлю первинної нерухомості у 2020 році становив 682 тис. грн. Це яскравий показник того, що ринок іпотечного кредитування в Україні поступово розвивається, користується попитом та люди довіряють.

Якщо ви плануєте купити квартиру в новобудові МЖК «Сім’я» в м.Рівне, але не маєте всієї суми для купівлі, тоді іпотечне кредитування – хороший варіант. Ми співпрацюємо з наступними банками: АТ КТ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Кредобанк», АТ «Ощадбанк», АТ «Глобус».

Якщо сума кредиту на житло від 100 тис. грн. (відповідно до чинного законодавства в Україні купівля житла можлива лише в національній валюті), одноразова комісія становить 0,5%, перший внесок – від 15% вартості.

Ви самостійно обираєте термін, упродовж якого можете виплатити повну суму. Максимальний термін кредиту на квартиру – 20 років. Можливе дострокове погашення з 2-го місяця без комісії і штрафних санкцій. Графік погашення іпотеки: щомісяця рівними частинами.

Пам’ятайте, банки встановлюють серйозні вимоги до позичальника і прискіпливо перевірятимуть вашу кредитну історію та платоспроможність, також потрібно буде уважно підготувати повний пакет документів для підтвердження. При розрахунку свого бюджету варто заздалегідь врахувати можливі додаткові витрати.

В МЖК «Сім’я» діє унікальна пропозиція від забудовника. У нашому ЖК можна придбати квартиру в розтермінування. Купуючи житло на виплату, покупець виплачує його вартість фіксованими частинами протягом наперед визначеного строку. Перший внесок – від 30%, надалі строки виплат розраховуються залежно від площі та кількості кімнат: 

1–кім. квартири – до 24 місяців

2–кім. квартири – до 36 місяців

3–кім. квартири – до 60 місяців.

Заселитися в квартиру можна відразу після підписання усіх необхідних документів та сплати першого внеску. Право власності на житло набуваєте після того, як буде проведено останній платіж. Детальніше всю інформацію можна дізнатися у наших менеджерів за тел. +38 (097) 847 47 30   .

Нагадаємо, також з березня 2021 запрацювала державна програма «Доступна іпотека 7%». Молоді сім’ї віком до 35 років (включно) можуть подати заявку та скористатися  хорошим шансом дешево купити перше житло в новобудові. У цьому варіанті діють дещо інші умови, з якими ви можете ознайомитися у наших попередніх матеріалах або на офіційних сайтах Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також