Іспанський колорит від Weber Ensemble Kyiv

876 0

Ми у соцмережах:

Іспанський колорит від Weber Ensemble Kyiv

Концертний лютий Рівненська обласна філармонія розпочне з іспанської музики...

Weber Ensemble Kyiv_Solomia_Pryjmak

Соломія Приймак
Створено «Weber Ensemble Kyiv» два роки тому за ініціативою піаніста Романа Рєпки. До Рівного колектив приїде з особливою програмою — «Століття Хоакіна Родріго». Репертуар, який виконуватимуть, — а це знамениті та маловідомі фортепіанні твори іспанського композитора Хоакіна Родріго, для колективу досить незвичний. Стиль Родріго майже не змінювався протягом багатьох десятиліть. У його творах, кажуть музиканти, — мелодична щирість, обережне використання дисонансів, досконалість форми, яскраві, але сконцентровані інтелектом емоції, потужний національний колорит.
Weber Ensemble Kyiv_andriu Pavlov
Андрій Павлов
Учасники «Weber Ensemble Kyiv»: Роман Рєпка, Соломія Приймак, Андрій Павлов. Роман Рєпка — київський піаніст, відомий співпрацею з ансамблями «Київ», «Рикошет», з оркестром New Era Orchestra та ін. Виконав чимало прем'єр українських та європейських сучасних авторів та повернув на українську сцену першу авторську редакцію Фортепіанного концерту Левка Ревуцького, партитуру якої було віднайдено кілька років тому. Соломія Приймак — випускниця Львівської консерваторії. Брала участь у фестивалях «Norte — Kultural», «Belcanto», «Музичні прем'єри сезону», «Віртуози», «Гоголь Fest».
Weber Ensemble Kyiv_Roman_Repka
Роман Рєпка
Співпрацює з ансамблями сучасної та старовинної музики, а також з оркестрами (New Era Orchestra та ін.). Наразі є ведучою солісткою Київського національного академічного театру оперети. Скрипаль Андрій Павлов — випускник Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. Як соліст та ансамбліст він веде активну концертну діяльність в Україні та за кордоном, є учасником і лауреатом багатьох міжнародних та українських фестивалів. Гастролював у Нідерландах, Іспанії, Польщі, Австрії, Азербайджані, Алжирі, Ірані, Сирії. У 2014 році був запрошений для проведення майстер-класів у Тегеранській консерваторії (Іран). Вдосконалював власну професійну майстерність з відомими музикантами — Кшиштоф Смєтана, Марк Данель, Олександр Павловський, Андрій Бєлов, Філіп Зетцер.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також