Італійське "золото" Наталії Прищепи

1719 0

Італійське

Золоту медаль на юніорському чемпіонаті Європи з легкої атлетики, що завершився в італійському місті Рієті, здобула 19-річна рівнянка Наталія Прищепа. Вихованка Андрія Попеляєва та Михайла Романчука впевнено перемогла на своїй коронній дистанції — 1500 м. Фінішувала Наталія із посмішкою на обличчі, випередивши найближчу переслідувачку на півтори секунди.

Інша рівнянка Катерина Климюк (тренер — Валерій Дубіч) змагалася у двох дисциплінах. У бігу на 400 м наша спортсменка не змогла пробитися до фіналу, а в естафеті 4х400 м разом з іншими українками посіла четверте місце, що дозволило їй отримати звання майстра спорту. Виступ рівнянок у Рієті прокоментував тренер Наталії Прищепи Андрій Попеляєв, який був присутній на змаганнях: — Все пройшло чудово, як і планували. По ходу забігу ніхто не зміг занадто далеко втекти від Наталії, а фініш у неї виграти дуже складно. Вже за 300 м до фінішу було зрозуміло, що Прищепа переможе. Тому я її виступом дуже задоволений, вважаю, своє головне завдання на сезон Наталія виконала. Особливо приємно, що для мене, як тренера, це перша золота медаль на чемпіонатах Європи. Раніше по юніорах та молоді були срібні нагороди у Вадима Слободенюка, а от "золота" ще не було. — Чи були шанси зачепитися за медаль у Катерини Климюк? — В естафеті шанс був, але десь не пощастило. Загалом усі дівчата пробігли добре, ніхто свій відрізок не провалив, але інші три команди виступили трішки краще. Треба відзначити, що результати в естафеті були показані дуже високі. Втім, відпочивати після чемпіонату Європи Наталії Прищепі не довелося. Повернувшись на Батьківщину, вона майже одразу вирушила на чемпіонат України до Донецька. За словами Андрія Попеляєва, особливих завдань на цей турнір ніхто не ставить, головне — допомогти посісти якомога вище місце збірній Рівненщини.