Іван Бабарика виграв марафон у Польщі

1423 0

Уродженець Дніпропетровщини, який вже три роки тренується у Рівному, Іван Бабарика став переможцем 38-го міжнародного марафону у польському місті Дебно. Учень ОШВСМ, який захищає кольори «Динамо», дистанцію 42195 м подолав за 2 години 13 хвилин та 16 секунд, на хвилину випередивши найближчого переслідувача. Готував спортсмена Ярослав Нечипорець. Символічно, що у 2008 році цей же марафон виграв інший вихованець цього тренера Юрій Гичун.

Уродженець Дніпропетровщини, який вже три роки тренується у Рівному, Іван Бабарика став переможцем 38-го міжнародного марафону у польському місті Дебно. Учень ОШВСМ, який захищає кольори «Динамо», дистанцію 42195 м подолав за 2 години 13 хвилин та 16 секунд, на хвилину випередивши найближчого переслідувача. Готував спортсмена Ярослав Нечипорець. Символічно, що у 2008 році цей же марафон виграв інший вихованець цього тренера Юрій Гичун. — Іван вперше виграв марафон і вперше виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, — розповідає Ярослав Нечипорець. — Також він виконав норматив А Міжнародної федерації легкої атлетики, що дає право на участь у чемпіонаті світу. Втім, головні наші сили ми плануємо зосередити на чемпіонаті України з марафону, що відбудеться у Білій Церкві, де три найкращі спортсмени отримають путівки на Олімпійські ігри. — Шанси є? — Безумовно. І це незважаючи на те, що обласний відділ фізкультури та спорту не надає нам належної підтримки. Якби не заступник голови обласної адміністрації Олексій Губанов, якому небайдужа легка атлетика, я б вже давно у Рівному не працював, адже маю чимало пропозицій з Польщі. Також принагідно хочу подякувати за консультації досвідченому спортсмену з Києва Олександру Кузіну, ОШВСМ, а ще працівникам стадіону «Авангард».