Із Білої Церкви без нагород

1170 0

Чемпіонати України з велоспорту серед еліти та серед молоді до 23-х років відбувалися паралельно у Білій Церкві. На жаль, рівнянам здобути нагород не судилося. Найкращий наш гонщик Олег Чужда в індивідуальній гонці на час серед дорослих став п'ятим.

Чемпіонати України з велоспорту серед еліти та серед молоді до 23-х років відбувалися паралельно у Білій Церкві. На жаль, рівнянам здобути нагород не судилося. Найкращий наш гонщик Олег Чужда в індивідуальній гонці на час серед дорослих став п'ятим. Його молодший брат Дмитро в груповій гонці — восьмим. Нині Олег та Дмитро живуть в Іспанії, де тренуються під керівництвом батька, видатного нашого гонщика, чемпіона світу Олега Чужди. Також в груповій гонці сьомим був рівнянин, який нині виступає за донецький професійний клуб "ІСД", Олександр Шейдик. Серед жінок у нас найкраще виступила 18-річна Ольга Шекель, в індивідуальній гонці вона стала восьмою, а в груповій чотирнадцятою. — Восьме місце Ольги Шекель серед еліти вважаю відмінним результатом, — говорить її тренер Анатолій Чаюк. — Нині вона перебуває у чудовій формі. Перед Білою Церквою Оля змагалася у Феодосії на юніорському чемпіонаті України. Там вона здобула спочатку "золото" у парній гонці, а потім стала чемпіонкою у багатоденці у складі збірної "Колоса" та бронзовою призеркою в особистому заліку. Також медалі у Феодосії вибороли Інна Бестюк та Анастасія Гайдук. Хочеться вірити, що наші дівчата зможуть проявити себе не лише на внутрішній, але й на міжнародній арені. Сьомого липня у Рівному відбудеться юніорський чемпіонат України в олімпійських видах програми, саме на ньому будуть розіграні путівки на цьогорічні чемпіонати Європи та світу.