Із Москви — з медаллю

1783 0

Прдставницький міжнародний турнір найвищої категорії з боротьби дзюдо «Суперкубок світу» пройшов у Москві на чотирьох татамі палацу спорту «Лужники». Загалом участь у змаганнях брали представники 17 країн. У складі української збірної до російської столиці їздила юна рівенська дзюдоїстка Ольга Суха. Виступала вона у найлегшій категорії — до 48 кг.

Прдставницький міжнародний турнір найвищої категорії з боротьби дзюдо «Суперкубок світу» пройшов у Москві на чотирьох татамі палацу спорту «Лужники». Загалом участь у змаганнях брали представники 17 країн. У складі української збірної до російської столиці їздила юна рівенська дзюдоїстка Ольга Суха. Виступала вона у найлегшій категорії — до 48 кг. У підсумку вихованка клубу «Олімпійські надії» посіла третє місце, перемігши у поєдинку за «бронзу» спортсменку з Єкатеринбурга Катерину Замулдінову. Вище рівнянки опинилися лише минулорічна чемпіонка світу серед студентів японка Маюмі Такара та чемпіонка Росії Наталія Самойлова. Варто зазначити, що Оля стала єдиною призеркою серед українських дзюдоїсток.