Кальянна у Рівному, яка не боїться карантину

1538 0

Ми у соцмережах:

Кальянна у Рівному, яка не боїться карантину

У Рівному є заклад, який навіть у карантин працював до четвертої ранку. І навіть поліції його власники не бояться – а просто зачиняють двері перед носом патрульних.

Олександр Третяк, міський голова:

— У мене є питання до роботи кальян-клубу «Лаунж 143». Що робити із цим приміщенням? Воно знаходиться у приватній власності, але вони повинні працювати лише до 22-ї години. Мешканці скаржаться, що вони працюють і до третьої, і до четвертої ранку, тобто практично ведуть нічний стиль життя. Скарги надходять постійно.

Ігор Остапенко, начальник управління торгівлі Рівного:

— Після скарг на роботу цього закладу ми надіслали запит в поліцію і отримали відповідь, що поліція не може потрапити всередину закладу, тому що після 22-ї години керівництво зачиняє перед поліцією двері. Як же тоді туди потрапить звичайна міська комісія, щоб зафіксувати порушення? На заборону роботи того чи іншого закладу має бути судове рішення.

Сергій Мерчук, начальник патрульної поліції Рівного:

— Вони знаходяться всередині закладу, випивають там і грають в більярд. Це не є порушенням громадського порядку. У нас є заклади, які працюють після 22-ї години попри відсутність на це дозволу і які ми постійно згадуємо на наших нарадах щодо протидії «ковіду». Ми там чергуємо, пишемо протоколи – закриваються. Потім знову відкриваються. Спостерігаємо якесь несерйозне ставлення до органів місцевої влади.

Олександр Третяк доручив своєму заступнику Володимиру Дяку зробити так, «щоб двері закладу закривалися о десятій вечора і більше не відкривалися».  Міський голова дозволив звертатися до суду, якщо питання не можна вирішити іншим чином.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також