Камери шукають по Рівному диверсантів

3664 0

Ми у соцмережах:

Камери шукають по Рівному диверсантів

На рівненських вулицях знову побільшає камер відеоспостереження. До понад 60 існуючих в системі «Безпечне місто» цього року додадуть ще 138. Це друга черга проєкту. Камери вже монтують: 78 з них будуть оглядовими, ще 20 зможуть розпізнавати обличчя перехожих, а решта 40 — номерні знаки автомобілів. Черговість та місця, куди їх почепити, визначають спільно з поліцейськими та рятувальниками.

Можливо, усвідомлення того, що за тобою на вулиці постійно стежать через об’єктив, сподобається не всім. Але міська влада як аргумент наводить нещодавнє вбивство добровольця Романа Ніколайчука, який завадив пограбувати обмінник в супермаркеті — його оперативно розкрили завдяки відеоспостереженню.

Олександр Третяк, міський голова Рівного, під час засідання міськвиконкому розповів:

— Враховуючи останній випадок — злочин на вулиці Карнаухова, саме камери безпеки допомогли оперативно знайти злочинця. Маємо звернення і від Служби безпеки України, і від правоохоронного блоку: всі просять пришвидшити цей процес. Дані камери вже допомагають — це виявлення диверсійно-розвідувальних груп та інших потенційних загроз. Не будемо про весь спектр говорити, але є звернення і дуже нагальна потреба.

В наступному році у Рівному мають з’явитися ще 124 камери спостереження, а до жовтня 2024-го — 172. Тендер виграло київське товариство «Інжиніринг-аналітика», і весь проєкт обійдеться місту в майже 30 млн. грн. Загалом за рівнянами стежитимуть пів тисячі камер, за які відповідатиме департамент муніципальної варти.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також