Камери відеоспостереження цілодобово фіксують, як працює поліція

465 0

Ми у соцмережах:

Камери відеоспостереження цілодобово фіксують, як працює поліція

На Рівненщині відкрився головний фронт-офіс поліції . У фронт-офісі встановлена система розпізнавання облич та вимірювання температури, сучасні турнікети, камери відеоспостереження, які цілодобово фіксують дії як щодо дотримання прав людини, так і недопущення з їхнього боку компрометуючих дій стосовно поліцейських.

Спроєктований та облаштований за сучасними стандартами фронт-офіс Головного управління поліції області показав начальник ГУНП в Рівненській області Олексій Камишанський.

«Цим приміщенням ми фактично закінчуємо створення на Рівненщині фронт-офісів, які працюють практично в кожному територіальному підрозділі, — зазначив Олексій Камишанський. — Тут створені усі умови для громадян, аби вони бачили та переконалися, що поліція — це орган, який надає сервісні послуги і повністю для них відкритий».

Передувало відкриттю головного фронт-офісу поліції області проведення ремонтних робіт та облаштування оновленого центрального входу управління, де також враховані потреби осіб із обмеженими можливостями та обладнано пандус.

До послуг відвідувачів — сучасна рецепція, обладнана необхідною компютерною технікою із доступом до відомчих баз даних.

«Тут працюватимуть поліцейські, які пройшли відповідне навчання, прийматимуть громадян й консультуватимуть їх із питань, що стосуються не тільки діяльності поліції, а й підрозділів системи МВС, екстрених служб, органів місцевого самоврядування загалом, — додав керівник поліції області.— До того ж, у фронт-офісі передбачено зону для комфортного перебування громадян з дітьми».

Перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін  перевірив несення служби працівниками ситуаційного центру ГУНП, спецлінії 102, побував у фронт-офісі Рівненського районного управління поліції. Євгній Єнін запевнив, що згодом перевірить роботу головного фронт офісу, а також впровадження системи відеомоніторингу «Custody Records», яка має запрацювати в кожному районі вже до кінця року.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також