Канадський снайпер, якого ворог ховав вже тричі, воює в Україні не за гроші

1410 0

Ми у соцмережах:

Канадський снайпер, якого ворог ховав вже тричі, воює в Україні не за гроші

Канадієць Воллі воював із терористами в Іраку, Сирії та Афганістані. Тепер він допомагає українським воїнам

Канадійського снайпера, який уже став легендою - Воллі - називають одним із найнебезпечніших для ворога. Однак відомим він став іще й тому, що росіяни вже кілька разів повідомляли, начебто, вбили суперпрофесіонала. А він щоразу після чергового фейку сповіщав - живий, здоровий і готовий воювати з окупантами далі, повідомляє ТСН.

Його називають одним і найкращих снайперів світу. Канадієць Воллі воював із терористами в Іраку, Сирії та Афганістані. Тепер він допомагає українським воїнам. Нещодавно російські ЗМІ оприлюднили інформацію, що наче росіяни вбили Воллі. Однак сам снайпер, коли увімкнув телефон і побачив сотні щемливих повідомлень про власну смерть, дуже здивувався.

Російські пропагандисти ховали Воллі вже тричі.

- Воллі помер. Ну добре. Я був останньою людиною, яка дізналась про мою ж смерть. Ще й вбили мене біля Маріуполя. А я ж там жодного разу не був, - сміється канадець.

Снайпер в боргу не залишився і поцілив пропаганду у самісіньке серце. Не кулею, а словом.

- Я сказав, що живий. Я усміхаюсь в камеру з моєю гвинтівкою. Ми наче насміхаємось над російською армією, - сміється Воллі.

Бажання росіян поховати Воллі пояснити просто – вони його бояться.  Він - боєць Королівського 22-го полку, 12 років військового досвіду. Йому приписують неабияку смертоносність. Кажуть, Воллі цілком може поцілити і 4 десятки противників за день. Сам же він відмахується від такої статистики. І жартує - буде можливість вбити 100 росіян, натисне на пусковий гачок 100 разів. А буде один російський окупант, то вб’є лише одного.

- Я лише хороший солдат, як і багато інших хороших солдатів. В Україні неймовірні солдати. Одна з квартир була у вогні. Я піднявся вище. Я почувався, наче їжа, розумієш, яка готується на вогні. Так було гаряче. А український снайпер лишався там , працював. Вогонь, все задимлене, а він там. І це лише одна маленька історія про хоробрість українських воїнів, - розповідає про колег чоловік.

Воллі воює не за гроші, прилетів в Україну допомогти.

- Ой, це так просто. Я просто не можу нічого не робити. Я маю друга в Україні, він солдат, покликав мене –... я сказав – авжеж, - розповідає чоловік.

Коли снайпер не стріляє, займається кодуванням, він програміст. Вдома на нього чекають синочок, якому лише рік. І дружина. А тут із "рідних" у нього гвинтівка.

- Вона може бути дуже поганою дівчинкою, - жартує снайпер.

Ну і, звісно, українські воїни, які за кілька тижнів вже стали йому друзями. Канадському снайперу дуже подобається Україна і все українське.

- А взагалі я люблю оцей ваш суп. Це найкращий суп у світі. Я знаю кілька слів - добрий ранок, дякую, право, ліво, сюда, туди. Слава Україні, але мені складно вимовляти, - розповідає Воллі.  


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також