Кандидати "Солідарності" в Рівненську міську раду

1347 0

Ми у соцмережах:

Кандидати

Ігор Мічуда: «Створення ОССБ — шлях до якісних змін у комунальній сфері» Начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області особливу увагу приділяє контролю та розвитку будівництва, а також створенню об'єднань співвласників багатоповерхових будинків у місті Рівному.

Ігор Мічуда: «Створення ОССБ — шлях до якісних змін у комунальній сфері»

Мічуда Начальник управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області особливу увагу приділяє контролю та розвитку будівництва, а також створенню об'єднань співвласників багатоповерхових будинків у місті Рівному. Створив у 2006 році "Асоціацію працівників будівельної галузі міста Рівного та Рівненської області", а в 2013-му — Раду голів ОСББ. Переможець у конкурсі "Гордість міста" в номінації "Меценат року-2009" і "Кращий будівельник року-2013". — Основні завдання — будівництво дитячого садочка в мікрорайоні "Північний", виділення приміщення під дитячу поліклініку. Пріоритетне завдання — зміни управління в будинках шляхом створення ОСББ. Маємо покращити комунальну інфраструктуру. Особливу увагу хочу звернути на добудову Храму Всіх Волинських Святих. Також вважаю за необхідне запустити автономну котельню в мікрорайоні "Північний". Ці проекти зможу реалізувати за підтримки дієвої команди "Солідарності".

Сергій Паладійчук: «Для розвитку Рівного слід працювати єдиною командою»

Паладійчук Інженер-економіст. Громадській діяч, меценат і підприємець. Депутат Рівнеради 2-х скликань. Голова Федерації шахів м. Рівне. Ініціатор та організатор багатьох проектів благодійного та суспільного спрямування. Директор телерадіокомпанії "Ритм". — Мої першочергові завдання — направити основні зусилля на енергозбереження. Маю досвід та знання у цій сфері та розумію, наскільки простим людям важливо платити менше за енергоносії. Тому необхідно активізувати реалізацію проектів з утеплення багатоквартирних будинків, облаштування їх лічильниками тепла з автоматичним регулюванням. Другий напрям — посилення прозорості використання бюджетних коштів і роботи місцевого самоврядування. Робив це особисто раніше, бо в статусі голови бюджетної комісії Рівнеради запровадив прозору процедуру розгляду бюджету міста. Вважаю, що в нинішніх складних умовах необхідно об'єднати зусилля та працювати однією командою. Саме для цього прагматичні та люди справи балотуються від "Солідарності".

Світлана Рєзнікова: «Діти мають комфортно жити в місті»

Рєзнікова_cr Підприємець, має дві вищі освіти: економічну та юридичну. Не на словах знає, як створити власну справу, бо понад 14 років професійно займається дезінфекцією приміщень. Вважає, що свій потенціал для розвитку Рівного може розкрити з командою "Солідарності". — Я хочу, щоб молодь не виїжджала з Рівного, а дітям жилося комфортно в нашому місті. Для цього необхідно активно займатися створенням спортивних майданчиків, велодоріжкок і безкоштовних гуртків у кожному районі міста. Важливою для Рівного є системна організація роботи комунальних служб. Водночас прагну активізувати роботу соціальних служб, які допомагали б одиноким людям, щоб наші старенькі не почували себе покинутими.
передвиборча агітація


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також