Капітанка рівненських футболісток отримала червону картку за емоції, а вінничанці, яка вдарила нашу фуболістку, зробили лише зауваження

658 0

Жіноча команда народного клубу Верес поступилася вінницькому ЕМС-Поділлю у перенесеному матчі десятого туру Вищої ліги чемпіонату України. Верес - ЕМС-Поділля - 0:2 (0:2)

Рівнянки пропустили два швидких м'ячі у середині першого тайму. Спершу Діана Боровська практично безперешкодно з чотирьох метрів замкнула передачу партнерки з правого флангу. А потім Маргарита Луцюк замість м'яча зіграла кулаками у голову Каріні Войт. Першою на підборі була Єва Ізотова, яка спокійно добила м'яча у сітку.

Перед самою перервою авторка другого голу у наші ворота навмисно вдарила рукою в обличчя Тетяну Тріль. За що отримала від арбітрині Катерини Рудої лише попередження. Натомість, капітан нашої команди отримала пряму червону картку за емоційну поведінку.