Карантин допоміг рівненським легкоатлетам?

655 0

Упродовж двох днів у Луцьку проходили чемпіонати України з легкої атлетики серед молоді та дорослих. І серед перших, і серед других у підсумку збірна Рівненської області посіла 8-ме командне місце. Можна сказати, що від карантинних умов підготовки рівненські атлети лише виграли, адже у минулі роки у командному заліку вони були 11-13-ті.

Серед дорослих чемпіоном у бігу на 400 метрів з бар’єрами став Дмитро Романюк. Причому упродовж чемпіонату він двічі оновлював рекорд Рівненщини на цій дистанції — у підсумку 50,60 с.

Срібні медалі здобули Микола Калюш (метання списа), Світлана Жульжик (біг на 800 метрів) та Крістіна Гришутіна (стрибки у довжину).

Бронзові нагороди у Вікторії Федчик (біг на 3000м з перешкодами) та чоловіча естафета 4х400м — Владислав Новак, Ярослав Голуб, Максим Легкий та Роман Долгушин.

Серед молоді чемпіонами стали — метальник списа Владислав Фесовець, згадані Світлана Жульжик та члени чоловічої естафетної команди.