![Карауш підписав контракти з керівницями двох обласних комунальних закладів](/img/650/karaush-pidpisav-kontrakti-z-kerivnitsyami-dvokh-o_20230330_3970.jpg)
Ще 17 березня на сесії депутати обласної ради більшістю голосів підтримали кандидатури Олени Бобровської та Оксани Скляр на посади директорів двох комунальних закладів обласної ради, доручивши голові укласти з ними контракти.
З третього квітня до 2 квітня 2028 року Оксана Скляр очолюватиме Рівненський обласний молодіжний пластовий вишкільний центр.
Директоркою КЗ «Денний центр соціально-психологічної допомоги» Рівненської обласної ради обрано Олену Бобровську на термін з 31 березня 2023 року по 30 березня 2024 року.
Сьогодні голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш зустрівся з керівницями, щоб підписати з ними трудові угоди і побажати плідної роботи, повідомляє обласна рада.