«Кардинал» заскочив в останній вагон

1061 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» цього сезону, на відміну від минулого, зміг пробитися до вісімки клубів Екстраліги, що продовжать боротьбу у плей-офф. Перед заключним туром рівняни, які посідали восьму сходинку, на два очки випереджали «ЛТК». Тож для того, щоб досягти бажаного, нашій команді треба було зіграти бодай унічию у Харкові проти «Локомотива».

Кардинал Втім, нічиєї рівняни не дочекалися. «Локомотив» забив один гол у першому таймі і ще три в другому, перемігши — 4:0. На щастя, «Кардинал» підстрахувала львівська «Енергія», яка розгромила «ЛТК» — 5:0. Михайло Кондратюк, віце-президент МФК «Кардинал-Рівне»: — Серйозно налаштовувалися на цю гру. На жаль, травми вплинули на підсумковий результат. У першому таймі ми пропустили прикрий гол, але потім демонстрували доволі непогану гру. Мали 2-3 хороших моменти, аби відігратися. Після перерви «зламався» наш воротар Юрій Свинарчук. Довелося вступати у гру Миколі Дурбану, який ще не повністю відновився після травми. Крім того, травмувалися Павло Концеба та Артем Фаренюк. Ми були вимушені перейти на гру у сім, а то й у шість гравців. Фізично вже не могли нав'язати боротьбу супернику. Суперником «Кардинала» у першому раунді плей-офф буде лідер Екстраліги столичний «Хіт», який у 18 матчах регулярного чемпіонату не зазнав жодної поразки. Серія триватиме до двох перемог. Перша гра відбудеться найближчої суботи у Рівному (початок — 13.00). Друга, а якщо знадобиться, то і третя зустріч, пройде у столиці.