«Кардинал» зіграв через «не можу»

1306 0

Міні-футбольний клуб «Кар­ди­нал-Рівне» після двох поразок таки здобув перемогу. У себе на майданчику рівняни обіграли, напевно, найслабшу нині команду Екстраліги «ЛТК» (Луганськ) — 4:0. Перший тайм гості трималися на рівних, пропустивши лише раз (відзначився Олександр Бондар).

Міні-футбольний клуб «Кар­ди­нал-Рівне» після двох поразок таки здобув перемогу. У себе на майданчику рівняни обіграли, напевно, найслабшу нині команду Екстраліги «ЛТК» (Луганськ) — 4:0. Перший тайм гості трималися на рівних, пропустивши лише раз (відзначився Олександр Бондар). А от після відпочинку молоді луганці не витримали натиску більш досвідченого суперника. По голу на свій рахунок записали Михайло Волянюк, Андрій Федюк та Сергій Піддубний. Для останнього це була перша офіційна перемога на посаді головного тренера. — Результатом я на 100% задоволений, а грою — ні, — сказав після матчу граючий наставник рівнян. — Втім, сьогодні для нас був головним саме результат. Що з того, що і з «Енергією», і з «Ураганом» ми грали непогано, у таблиці в нас був «нуль». На жаль, до цієї гри повністю здоровими з польових гравців підійшли лише Ситник та Волянюк, в усіх інших були якісь ушкодження, хлопці грали на уколах. Я, наприклад, вийшов на майданчик з гайморитом. Тому я усім дякую за самовіддачу. Наступний матч «Кардинал» проведе 24 вересня у Харкові проти «Локомотива». У Рівному вболівальники побачать команду 8 жовтня у поєдинку з іншим харківським колективом — «Монолітом».