«Кардинал-Рівне» переміг чемпіона

891 0

З кожним туром все більше дивує міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне». І якщо його стартові виграші над «Ураганом», «ПФС» та «Монолітом» ще можна було сприйняти як належне, то виїзна перемога над діючим чемпіоном країни львівським «Таймом» — це вже занадто. Втім, підопічні Юрія Баховського зробили це.

У третій грі поспіль наша команда продемонструвала волю до перемоги. Програвши перший тайм — 0:1, після перерви зусиллями Віталія Танського вдалося відігратися. Звісно, амбітний «Тайм» очок у грі проти вчорашнього аутсайдера втрачати не збирався. На останніх хвилинах тренер львів’ян пішов на ризикований крок, замінивши голкіпера польовим гравцем. І вже через хвилину досвідчений Сергій Піддубний покарав чемпіонів за самовпевненість, влучно пробивши у порожні ворота зі свого штрафного майданчика. «Кардинал-Рівне» переміг — 2:1. Це вже четверта перемога рівнян у п’яти матчах. — Львівський «Тайм» нині стоїть особняком в українському чемпіонаті, там грають найкращі вітчизняні виконавці, — ділиться враженнями від гри наставник рівнян Юрій Баховський. — Десь нам у цій грі пощастило, десь на висоті був воротар, але щастить, як відомо, сильнішим. За рахунку 0:0 ми мали більше моментів, пропустили після кутового. Зрівняли вже після перерви, коли передачу Данилюка замкнув Танський. — Чи не було для вас несподіванкою, коли «Тайм» за нічийного рахунку замінив воротаря польовим гравцем? — Така практика досить поширена в Європі. Але її можуть собі дозволити хіба що дуже класні команди, які вміють подовгу тримати м’яч. Ми ж м’яча перехопили і виграли. — У цій грі вперше у нинішньому сезоні вийшов на майданчик Роман Волох, як його кондиції? — Роман замінив травмованого Олега Чеботарьова. Відіграв на рівні з іншими, мав моменти, можливо, десь не вистачало швидкості. — Як відреагував чемпіон на поразку? — «Тайм» був у шоці, напевно, його це трішки опустить на землю перед єврокубками. Приємно, що вболівальники Львова тепло зустріли нашу перемогу. Для нас же це було справжнє свято. Наступний матч для «Кардиналу» — нове випробування. У суботу підопічні Баховського прийматимуть один з найтитулованіших клубів України — донецький «Шахтар».