«Кардинал-Рівне» вибився в лідери

1265 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» вкотре довів, що не має наміру цього сезону боротися за виживання. І хоча якихось конкретних турнірних завдань керівництво клубу не озвучило, вже стартові три гри показали, що рівнянам під силу боротися навіть з фаворитами.

”ПФС» із Севастополя до числа останніх не відноситься, втім, недооцінювати суперника, та ще й на виїзді, наша команда не стала. До середини другого тайму на майданчику точилася рівна боротьба, причому рівнянам двічі доводилося відігруватися. Переломною стала 31 хвилина, протягом якої наша команда забила два голи. Далі пішло-поїхало, і на 37-й хвилині ми перемагали — 6:2. Севастопольці один гол відіграли, але це вже «Кардинал-Рівне» не надто засмутило. Перемога 6:3 стала для рівнян другою у трьох матчах. У нашій команді хет-триком відзначився Михайло Волянюк, по голу на рахунку Володимира Сондака, Юрія Когута та Сергія Піддубного. Завдяки виграшу в Севастополі, а також хорошій різниці забитих-пропущених, підопічні Юрія Баховського у турнірній таблиці піднялися на «призове» третє місце. І хоча позаду лише три тури — все одно приємно. Гру четвертого туру «Кардинал-Рівне» мав провести учора у себе на полі проти харківського «Моноліту». Коли готувався матеріал, результат цієї зустрічі ще не був відомий. А в неділю рівняни завітають у гості до чемпіона, тобто на виїзді зіграють з львівським «Таймом». Вдома нашу команду глядачі побачать 2 жовтня у матчі проти донецького «Шахтаря».