Картонна упаковка для товарів: види та форми

214 0

Ми у соцмережах:

Картонна упаковка для товарів: види та форми

Упаковка з картону, завдяки своїй зручності, розмаїттю форт та конструкцій, надійності при зберіганні та транспортуванні, знаходиться на особливому місці серед всіх видів упаковки. Вона може застосовуватися для пакування будь-якого товару.

Так, картонні коробочки під замовлення, які виготовляє друкарня New Media https://newmedia.ua/chto-pechataem-3/kartonnaya-upakovka-s-pechatyu/individualnaya-upakovka/, допоможуть виділити ваш товар серед аналогів конкурентів

та збільшити обсяги продажу. Ми ж розповімо вам, якими бувають форми та конструкції картонних коробок, а також в чому їх особливості.

Види коробок за конструкцією

Тип конструкції упаковки товару – дуже важлива характеристика. Від неї залежить, наскільки зручною та надійною при використанні вона буде. Найбільш популярними можна назвати такі конструкції:

  • Коробка «кришка-дно». Такі картонні коробки з кришкою найчастіше використовується для пакування взуття, білизни, одягу, косметики та різних аксесуарів. Вони складаються з двох частин: основи (дна) та кришки. Кришка та дно можуть бути різних розмірів, залежно від потреб клієнта. 
  • Ще один найпопулярніший варіант упаковки – самозбірні коробки. Їх можна зібрати без використання додаткових інструментів та матеріалів. На картонній заготовці заздалегідь позначаються всі згини та деталі, тому проблем зі збиранням зазвичай не виникає. Основною перевагою самозбірних коробок є їхня економічність. Вони займають менше місця у складеному стані, що зменшує витрати на зберігання та транспортування. Самозбірні коробки можуть бути використані для широкого кола товарів. Наприклад, це можуть бути продукти харчування, одяг, канцелярські товари, косметика, іграшки, електроніка та інші товари, які не потребують жорсткого захисту. Також самозбірні коробки часто використовуються для пакування подарунків та сувенірів.
  • Коробка з двома клапанами – це тип класичної картонної коробки, який використовується для пакування багатьох різних товарів. Ця коробка має форму прямокутника з високою стороною, яка слугує для захисту товару всередині. Дві вузькі сторони коробки мають один клапан, який складається вгору, а інший клапан, розташований посередині, складається вниз. Таким чином, коробку можна легко зібрати та закрити без використання скотчу або інших матеріалів для скріплення.
  • «Пташиний хвіст» – це вид коробки, який отримав свою назву завдяки формі її верхнього клапана, що нагадує крила птаха. Як і у випадку з коробкою з двома клапанами, пташиний хвіст має форму прямокутника, але замість двох клапанів на одній із вузьких сторін коробки є один широкий клапан з додатковою вкладкою на кінці, яка при складанні коробки складається всередину і закріплює верхній клапан у пташиному хвості. Цей тип коробки часто використовується для пакування книг, іграшок, одягу та інших товарів середнього розміру.
  • Коробки з відкритим верхом: вони мають тільки дно, а верхня частина відсутня. Можуть бути використані для упаковки великих і важких товарів, таких як керамічний посуд, скляні вироби і т.д.
  • Бомбоньєрки – це маленькі подарункові коробочки з картону, які використовуються для пакування цукерок, шоколаду, мигдальних горіхів та інших дрібних солодощів. Вони зазвичай використовуються для декоративного пакування весільних та інших урочистих подарунків. Бомбоньєрки бувають різних форм, розмірів та дизайну. Вони можуть бути квадратними, прямокутними, круглими, серцеподібними, трикутними та іншими формами. Кришки бомбоньєрок можуть бути зроблені в різних стилях, наприклад з отвором в центрі для перегляду вмісту, з петельками для кріплення бантиків, з вирізами у вигляді різних фігур. 

Види коробок за формою

Ми розглянули найпоширеніші типи конструкцій картонних коробок. Тепер розкажемо про найбільш популярні форми таких упаковок:

  • рівносторонні (прямокутні, квадратні, чотирьох-, шести-, восьмигранники). Кожна сторона при цьому може бути опорною;
  • нерівносторонні коробки, які мають форму трапеції чи конуса. Також поширений варіант, особливо для упаковки сувенірів та подарунків. Слід зазначити, що такі коробки не можуть бути самозбірними, вони поставляються вже в готовому вигляді;
  • картонні декоративні коробки нестандартної форми (асиметричні). Це не самий практичний варіант, тому найчастіше вони використовуються в маркетингових цілях, для привернення уваги потенційних клієнтів.

Крім того, коробки можуть мати різні вирізи, візерунки та прикраси для створення оригінального зовнішнього вигляду та додаткового захисного шару. Також на них можна додатково нанести цифровий вибірковий лак чи фольгу різних кольорів. 

Сподіваємося, що тепер ви знаєте трошки більше про картонні коробки, їх форми та конструкції. Отримати додаткову інформацію можна, звернувшись до спеціалістів New Media по телефону або за допомогою форми на сайті.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також