КАТАРАКТА — НЕ ВИРОК!

1367 0

Ми у соцмережах:

КАТАРАКТА — НЕ ВИРОК!

Нарешті в нашому обласному центрі відкрито найсучасніший офтальмологічний центр «ОКУЛЮС­». На його базі працюють одні з найкращих мікрохірургів України, а також консультанти з відомих центрів Києва, Дніпра. Перебуваючи в центрі лише кілька годин, хворі мають змогу позбавитись низки підступних хвороб. Кваліфіковані хірурги повертають своїм пацієнтам зір.

Основний напрям — це лікування катаракти. Лікування катаракти за ОДИН день.

Багатьох пацієнтів, що почули цей діагноз від лікаря, він шокує. Хоча катаракта — одне з найпоширеніших очних захворювань, пов’язане з помутнінням кришталика.

Людське око влаштоване так, що світло, потрапляючи в нього, повинно пройти через прозору оптичну лінзу — кришталик, і лише потім — на нервові клітини, що знаходяться в глибині ока та формують картинку.

З плином часу кришталик у більшості людей мутніє і не проводить все необхідне світло, а навпаки, блокує його. На жаль, жодні методи народної медицини або консервативне лікування у вигляді крапель чи окулярів не можуть зупинити цей процес, і людина без належного лікування сліпне.

Сучасна медицина здатна швидко позбавити від катаракти та повністю відновити втрачений зір! Це відбувається за рахунок мініоперації, яка триває лише 10 хвилин під руками досвідченого хірурга. Під час її проведення не застосовується загальний наркоз, а лише очні краплі, які знімають чутливість. Через малесенький розріз, близько 2 мм, відбувається очищення ока від помутнілого кришталика, а на його місце лікар вводить штучний кришталик. Він прозорий та м’який, його обережно розміщують на місці зіпсованого. Швів під час цієї ювелірної операції немає. Вже відразу після операції людина відчуває покращення зору. Протягом кількох тижнів після процедури зір стає максимально чітким.

Перевага нового закладу — в повній доступності. Пацієнти звертаються як із самого міста, так і з регіонів. Щоб пройти хірургічне лікування або обстеження на базі центру, не потрібно додаткових направлень від сімейного лікаря чи інших спеціалістів. Запис можливий за прямим зверненням.

Центр надає широкий спектр допомоги при захворюваннях очей. Спеціалісти клініки, слідуючи світовим стандартам, лікують не лише катаракту, а й такі хвороби, як глаукома, хвороби сітківки, діабетичні ураження ока. Оснащення сучасними лазерами дозволяє допомогти кожному!

Отримати кваліфіковану консультацію ви можете у новому та сучасному офтальмо-ендокринологічному центрі «Окулюс», що знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 47, тел.: 096-150-05-66. Поспішайте отримати 10% знижки (з 1.10 по 30.10) на первинний огляд, забронювавши дату і час огляду просто зараз за телефоном 0800 100 130 (дзвінки безкоштовні).

Ліцензія МОЗ України № 955 від 24.04.2020 р.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також