«Казковий» у Рівному гараж поки не знесуть

5828 0

Ми у соцмережах:

«Казковий» у Рівному гараж поки не знесуть

У Рівному продовжують демонтувати торгові кіоски, автокав’ярні та «черепашки», які стояли в місті роками — чиновники вважають, що вони незаконні. У переліку понад сотня об’єктів, але один з них привернув увагу міської депутатки Галини Кульчинської. До неї звернулося декілька мешканок з вулиці Княгині Ольги, які просять врятувати від демонтажу незвичний гараж свого сусіда. Адже чоловік не просто розмалював його казковими персонажами, а ще й облаштував поряд ігровий майданчик для місцевих дітей. Люди ж підозрюють, що справа не в самому гаражі, а в землі навколо — хтось просто поклав на неї око і попросив міську владу прибрати споруду.

Галина Кульчинська, депутатка міської ради:

— Там глухий кут, гараж стоїть неподалік дитячого садка. Декілька років тому на занедбаній частині дворового подвір’я чоловік поставив металевий гараж. І оскільки гараж зовсім не заважав ні проїзду транспорту, ні пішоходам, він біля нього зробив благоустрій: найняв художницю, яка розмалювала гараж в історії дитячих казок, зробив дерев’яну огорожу задля безпеки дітей, наробив гойдалок і лавочок, всіляких саморобних красот. Словом, вийшов дуже затишний і яскравий дитячий куточок. Одного не зробив чоловік — не отримав дозволу на встановлення гаражу. А так дитяча територія, зроблена коштами і руками мешканців будинків, всіх дуже влаштовувала.

Минули роки, і ось нещодавно хтось із «небайдужих» мешканців міста поклав око на цю територію і написав папера куди треба з вимогою негайно знести гараж. Мешканці, звісно ж, проти та й гараж нікому не заважає. Відразу прийшли чиновники у складі комісії й постановили: демонтувати розмальований гараж, а територію привести до попереднього вигляду. Тобто на місці красивого дитячого майданчика знову має бути захаращена територія зі смердючим туалетом? Люди дуже сподіваються, що цього все ж не станеться.

На засіданні міськвиконкому розмальований гараж на вул. Княгині Ольги вирішили виключили з переліку на демонтаж. І тепер опитають тамтешніх мешканців, які й мають вирішити: зносити його чи все-таки залишити як є.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також