Керівник Нацкорпусу обізвав на міськвиконкомі Ніну Скибу через дрифтерів

2735 1

Ми у соцмережах:

На засіданні Рівненського виконкому сталася запекла суперечка між членом виконкому Ніною Скибою та керівником Національного корпусу Рівненщини Ігорем Сухим. Приводом стали події з дрифтерами біля «Екватору», 11 серпня.

Нагадаємо, ввечері, 11 серпня, між дрифтерами, поліцією та людьми в балаклавах сталася сутичка на парковці біля торгового центру «Екватор». У результаті були пошкоджені кілька автомобілів. Пізніше Нацкорпус, членів якого запідозрили у нападі на дрифтерів, спростував свою причетність до інциденту. Проте Ніна Скиба поставила це спростування під сумнів, заявивши про впевненість, що це були саме вони. Суперечка, почата у соцмережах, продовжилася на міськвиконкомі.

Спершу Ніна Скиба попросила, щоб на наступне засідання був підготований звіт про громадські формування в місті: скільки їх та чим конкретно вони займаються. До слова попросився Ігор Сухий:

-          Дії тітушок приписують нашому активу. Головний дрифтер вже спростував цю інформацію і вибачився перед нами. Проте один з членів міськвиконкому обіцяв надати 350 фактів нашої там присутності. Я готовий послухати вас, Ніно Скиба.

 -           Коли міліція встановить тих людей, які були в балаклавах, тоді я вам надам факти. Тому що і я, і ви зараз можемо говорити все, що завгодно. Люди в балаклавах були? Були, - відповіла Ніна Скиба.

У відповідь Ігор Сухий заявив, що вона – «неадекватна людина», яка «не має права представляти громаду Рівного», оскільки з неповагою ставиться до корпусу і робить безпідставні голослівні заяви.

Міський голова Рівного Володимир Хомко зазначив, що до нього щодня телефонують рівняни з проханням виголосити подяку Нацкорпусу за їхню участь в подіях біля «Екватору» та зробити цю організацію почесними рівнянами. «А ви відхрещуєтеся!» - сказав він, посміхаючись.

-          Звісно, треба зробити все, щоб винести дрифт за межі міста і люди не страждали, - продовжила Ніна Скиба. – З іншого боку, під час інциденту були люди, які взагалі в дрифті не брали участі і отримали по голові. Побили і їх, і машини – це нонсенс.

 -           Зараз проводиться перевірка за фактом сутичок біля «Екватору», - відповів на це начальник міськвідділу поліції Василь Зелінський. - Всі, хто долучений до протиправних дій, нестимуть відповідальність.

Член міськвиконкому Юрій Романенко висловив свою точку зору:

-          Як колишній спортсмен і тренер по мотокросу розумію, чому вони все це роблять – щоб запонтуватися і показати себе, які вони. Раніше подібні змагання теж проходили, тільки за межами міста, з обов’язковим дотриманням техніки безпеки, зазвичай у вихідні дні. Була швидка допомога. А в дрифті біля «Екватору» беруть участь недосвідчені водії, їх оточують люди, які опиняються в небезпеці. Бо в русі дрифтер може скосити одразу п’ятеро людей.

 -          99% рівнян цього не підтримують, дрифтери мають це розуміти, - підсумував п.Хомко. – В місті це апріорі, цього тут не може бути, навіть якщо є місце. Кругом жилі будинки. Це навіть не обговорюється.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також