Керівник обласної ДАБІ казав неправду про будівництво на Щасливому?

2108 2

Ми у соцмережах:

Керівник обласної ДАБІ казав неправду про будівництво на Щасливому?

Вже кілька місяців у Рівному триває конфлікт між забудовником торгового комплексу на Щасливому Русланом Зарембою та начальником обласної ДАБІ Ігорем Мічудою. Пан Мічуда стверджує, що будівництво торгового центру було розпочато незаконно.

Місцеве видання «РівнеМедіа» пише, що «крапкою у конфлікті можна було б вважати те, що забудовник нового багатофункціонального торгового-розважального комплексу, який зводять на вулиці Чорновола в районі озера Басів Кут, нарешті отримав усі необхідні дозвільні документи на будівництво цього об’єкту у ДАБІ України в Києві – в обхід обласної ДАБІ, якою керує Ігор Мічуда».

Проте днями у газеті «Рівне Ракурс» вийшов коментар Ігоря Мічуди, в якому посадовець зазначив, що в проекті будівництва торгово-розважального комплексу не передбачено каналізацію і водовідведення, натомість планується їх викачка автоцистернами, що є неприйнятним для такої великої площі приміщення.

«Не зрозуміло, як буде будуватися система водопроводу та каналізації, бо, згідно з проектом, планується викачка їх автоцистернами, і це в торгівельному центрі площею в 10 тисяч квадратних метрів, який за день роботи зможуть відвідувати тисячі, якщо не десятки тисяч відвідувачів», - говорить Ігор Мічуда у коментарі для «Рівне Ракурс».

Журналісти порталу «РівнеМедіа» звернулися до забудовника ТРК на Чорновола Руслана Заремби за коментарем. Слова Ігоря Мічуди, пише видання, не відповідають дійсності.

Руслан Заремба повідомив, що «Рівнеоблводоканал» надав йому, як замовнику будівництва, технічні умови на приєднання нового торгівельно-розважального центру до централізованих систем водопостачання і каналізації Рівного.

Директор «Рівнеоблодоканалу» Андрій Карауш це підтвердив:

- Справді, ще в листопаді минулого року наше підприємство офіційно видало для цього об’єкта будівництва технічні умови на водопостачання і каналізацію. Згідно з ними, ТРЦ потребуватиме близько 100 кубічних метрів води на добу. Місцем підключення є водопровід, діаметром 225 мм, в районі забудови по вулиці Чорновола до житлових комплексів №1 і №2, з тиском в точці підключення у міську мережу від 2,5 до 4,5 атмосфер. Щодо умов каналізації, то документом передбачено, що середньодобове скидання стоків складатиме 100 кубічних метрів на добу. Місцем підключення є каналізаційна мережа на території ВНС «Новий Двір» на вулиці Чорновола. Ці технічні умови залишаються чинними до завершення будівництва.

«Схоже, що керівник обласної ДАБІ Ігор Мічуда так і не може змиритися з ситуацією, що забудовник зумів отримати дозвіл без нього, не сплачуючи хабарів, а відтак, він втратив велику суму коштів, яка буквально «вислизнула» з його кишені, - пише «РівнеМедіа». –  Тому і шукає все нові можливості, аби знову кидати тінь на забудовника, який просто вирішив боротися з корупційною системою у ДАБІ Рівненської області. А тим часом Ігор Мічуда знову пішов на черговий лікарняний. Ми кілька разів намагалися зв'язатися з ним телефоном, аби отримати його коментар і почути його позицію, але він, на жаль, вкотре не піднімає слухавку».

За матеріалом Марини Назарчук, «РівнеМедіа».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також