Керівник тролейбусного управління отримав суворе попередження

3820 0

Ми у соцмережах:

Керівник тролейбусного управління отримав суворе попередження

Сервіс в громадському транспорті Рівного критикували депутати Рівненської міської ради. І не лише через ставлення кондукторів до пасажирів. Адже діти з інвалідністю через карантинні обмеження не могли дістатися місця навчання. Ці проблеми розглянули на депутатській комісії, яка вирішила питання перевезень дітей з особливими потребами та винесла попередження керівнику тролейбусного управління.

 Секретар ради Віктор Шакирзян розповів:

-          Ще 28 грудня до нас звернулись батьки діток з особливими потребами, що навчаються у спеціалізованих закладах "Пагінець" та "Особлива дитина", адже не могли в умовах карантинних обмежень доїхати до місця навчання. На лист з проханням знайти рішення чиновники обмежились відпискою і жодних конкретних дій не вжили.

Голова комісії з питань міського господарства, транспорту, зв'язку та екології Катерина Марчук поставила це питання на розгляд. В результаті, рішення знайшли. Дітки та супроводжуючі їх особи зможуть безкоштовно користуватись громадським транспортом у будь-який час, попри обмеження. Для цього управління транспорту видасть їм відповідні посвідки. Управління освіти готує відповідні списки.

-          Крім того, керівник КП «Рівнеелектроавтотранс» отримав суворе попередження, адже його кондуктори за останній час двічі відзначились некоректною поведінкою щодо пасажирів, зокрема виставили з тролейбуса неповнолітню дитину, – додав Віктор Шакирзян.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також