Керівництво Нацполіції похвалило поліцію Рівненщини за позитивні показники, а двом офіцерам вручили подяку та пістолет

2051 0

Ми у соцмережах:

Керівництво Нацполіції похвалило поліцію Рівненщини за позитивні показники, а двом офіцерам вручили подяку та пістолет

За підсумками службової діяльності серед 24 областей України Головне управління Національної поліції в Рівненській області досягло позитивних показників у службі, відтак керівництвом Національної поліції визнано кращим, зокрема — і у сфері забезпечення публічної безпеки та порядку, і — серед підрозділів груп реагування патрульної поліції.

Керівництво Національної поліції відзначило роботу поліцейських Рівненщини за підсумками роботи 2019 року. Такі результати підбиття підсумків службової діяльності підрозділів превентивної діяльності за 2019 рік, що відбулися на базі ГУНП в Дніпропетровської області.

Розширена нарада Національної поліції проводилася під головуванням заступника голови Національної поліції України – керівника патрульної поліції Олександра Фацевича. Присутні підбили підсумки службової діяльності підрозділів превентивної діяльності, зокрема, ювенальної превенції, груп реагування патрульної поліції, конвойної служби та відділу контролю за обігом зброї.

Особливу увагу керівництво Нацполіції акцентувало на забезпеченні публічної безпеки та порядку під час мирних зібрань громадян, проблемі домашнього насильства та профілактичній роботі з дітьми, які перебувають у конфлікті із законом.

Керівники поліції превенції обмінялися досвідом щодо організації роботи об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області, які беруть участь в проекті «Поліцейський офіцер громади».

Відділ комунікації поліції Рівненської області повідомив, що за успішне й сумлінне виконання службового обов’язку, вагомий особистий внесок у справу забезпечення охорони прав і свобод людини, підтримання публічної безпеки і порядку начальнику управління превентивної діяльності поліції Рівненщини Руслану Жуку оголосили подяку, а заступнику начальника ГУНП в Рівненській області Руслану Стрельбіцькому вручили нагородну зброю.

- Приємно, коли нашу роботу відзначило керівництво Нацполіції, однак головним критерієм оцінки нашої роботи є думка та довіра самих громадян, адже служимо ми саме для них, підкреслив керівник поліції Рівненської області Валерій Самчук. Відзнаки – це добре, та нині на часі — робота, вдосконалення та відкритість.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також