Хіромант Жанна Табачук: «Кого б не обрали президентом, він не зможе покращити життя у нашій країні»

15419 5

Ми у соцмережах:

Жанна Табачук

Відома у Рівному психолог і хіромант Жанна Табачук зробила прогноз розвитку подій у нашій країні на 2019 рік. Багато хто покладає на цей рік багато надій і сподівань хоча б тому, що цьогоріч заплановано вибори президента та вибори депутатів Верховної Ради. Однак Жанна Табачук у своїх прогнозах обережна, каже, що нічого суттєво у нас не зміниться — ні до поліпшення, ні до погіршання.

Не важливо, хто стане президентом

— Прізвищ називати не буду, — каже пані Жанна, — тому що насправді не це важливо. А те, що новий президент, кого б не обрали, у найближчі два роки не зможе покращити життя у нашій країні. Не запитуйте, які шанси, приміром, у Тимошенко чи в Зеленського. Скажу так: ні він, ні вона, ні хтось інший самі по собі, навіть у кріслі президента, без злагодженої команди не зможуть запровадити нічого нового в країні. Тобто для нас з вами це, по суті, нічого не змінить. У політичному житті країни й далі переважатимуть старі методи.

Старі політичні маріонетки зникнуть

— Ось Верховна Рада і стане тим новим свіжим подихом вітру, який принесе нарешті зміни, — продовжує Жанна Табачук. — У Раді з’являться нарешті нові молоді політики з новим баченням, як має розвиватися наша держава, і лише після цього, коли до влади прийде молода команда, методи правління в країні почнуть змінюватися, старі політичні маріонетки, які зараз часто з’являються на телеекранах, відійдуть на задній план, а потім зникнуть. Нарешті почнеться відчутний розвиток.

Спалахи будуть, але їм не дадуть розгорітися

— Дехто говорить у своїх прогнозах, що буде ще один Майдан. Запитують про це і в мене. Окремі спалахи в регіонах будуть, та їм не дадуть розгорітися. Щодо жертв, то люди усе ж таки стали обережнішими, більш поміркованими. Зрозуміли, що самі по собі жертви не наближають торжество справедливості. Гадаю, що кровопролиття на Майданах більше не буде, — говорить п.Табачук.

Коли закінчиться війна

— Ця війна насправді могла закінчитися одразу як розпочалася. Та, на жаль, і у цьому році поступального руху в бік припинення війни не буде, — прогнозує п.Жанна. — Не бачу жодних позитивних зрушень. Ось так, як зараз, вона тягнутиметься й далі. І закінчиться поверненням України у свої кордони. Але не цього року. А поки триватиме війна, люди й далі будуть гинути.

Медицина нарешті запрацює, а освіта «пригальмує»

— Медична реформа у нашій країні нарешті запрацює. Лікарі будуть задоволені нововведеннями, одержуватимуть більшу платню, тому будуть зацікавлені у продовженні медичної реформи. Найбільше зміни відчують мешканці сіл. А от для української освіти цей рік буде нелегким, Нова українська школа не запрацює так, як очікували реформатори. Учителі висловлюватимуть невдоволення новими освітніми методами й вимагатимуть повернення колишніх, класичних, як більш ефективних.

Заробітчан не стане менше

— У країні й далі відчуватиметься брак робочих рук: люди, які хочуть заробити і їздили раніше працювати до Польщі, поїдуть далі, у Німеччину, — розповідає Жанна Табачук. — А у нас, в Україні, заповнити вільні робочі місця не буде ким. Добре, хоч природні катаклізми нашу країну не потрясатимуть.

Записала Олександра Скрипник.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також