Хліб для серця

720 0

Ми у соцмережах:

Хліб для серця

Ягоди глоду мають потужний терапевтичний потенціал, який найбільш яскраво проявляється в допомозі людям із захворюваннями серцево-судинної системи.

Глід стане помічною добавкою до раціону в період вірусних захворювань, оскільки зміцнювально впливає на імунну систему. До того ж, успішно бореться із запаленнями.

Глід діє як судинорозширювальний, спазмолітичний засіб, посилює кровопостачання серця і головного мозку, має слабку сечогінну дію, знижує вміст холестерину в крові та проникність стінок судин і капілярів. Настій квітів і плодів покращує сон, загальний стан організму і роботу серця. Причому настій квітів є більш ефективним засобом, ніж настій плодів. Його приймають при серцевих захворюваннях, стенокардії, атеросклерозі, запамороченні в початковий клімактеричний період.

Настоянка плодів глоду має тонізуючу дію на серце, особливо в похилому віці, при перенапруженні. Лікарі-гомеопати називають глід ліками для старого серця, він зміцнює серцевий м'яз, знімає серцеві болі й інші симптоми, пов'язані із захворюванням серця. Також глід називають хлібом для серця. Він дуже корисний при цукровому діабеті, адже здатний регулювати рівень цукру в крові, а також ефективний при гастриті. Глід благотворно впливає на роботу головного мозку, з'являється ясність думки, поліпшується пам'ять.

Але лікування глодом протипоказано при зниженому тиску (гіпотонії), індивідуальній непереносимості. Особливо обережними слід бути жінкам під час вагітності та годування груддю.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також