Хлопчик з Острожчини переміг рак

1634 0

Ми у соцмережах:

Хлопчик з Острожчини переміг рак

Близько двох років тому Богдан Кошинський із села Вілія на Острожчині почав боротися з гострим лімфобластичним лейкозом.

Підлітку було 14 років, коли йому поставили страшний діагноз. Тоді батьки разом із волонтерами оголосили збір коштів на лікування. Адже потрібна була велика сума коштів.

Нещодавно мама підлітка Світлана Кошинська у Facebook подякувала усім жертводавцям та тим, хто молився за здоров’я її сина:

- Сьогодні вся наша родина знає ціну щирої молитви і небайдужості: це ціна дитячого життя. Коли страшний діагноз важким каменем зрушився на нас і ми дізналися, що Богдан хворий на рак, нашому відчаю не було меж. Випробування, яке впало на сім’ю, виявилось справді нелегким, як в моральному, так і в матеріальному вимірах.

Але саме в такий скрутний час милість Божа вела Богданчика крізь терни, біль і страх, пославши Ангела-Хранителя на допомогу. Він доторкався до людських сердець і посилав добрих, щирих і самовідданих людей рятувати, підтримувати, лікувати. Саме завдяки цьому ми зі сльозами вдячності хочемо сказати всьому світові: рак – це не вирок, поки в серцях людських світить вогонь віри, любові та надії!

Наш Богданчик подолав хворобу завдяки своїй мужності, Божому благословенню і вашій допомозі, друзі! Кожне ваше добре слово, молитва і кожна гривня зробили диво, яке не вимірюється грошима і не передається словами.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також