Хочуть, щоб кафе у Рівному згортали літні майданчики, як у Парижі

3080 0

Ми у соцмережах:

Хочуть, щоб кафе у Рівному згортали літні майданчики, як у Парижі

Рівне завершує затвердження програми, яка має вивести із тіні усі малі архітектурні форми (МАФи).

 Йдеться про кіоски, лотки для продажу солодкої вати, морозива, автокавярні тощо.

Як розповів начальник управління містобудування та архітектури Дмитро Котляров, усі бажаючі підприємці зможуть брати в оренду об’єкти благоустрою. Право оренди місця строком на рік розігруватиметься на майданчику електронних закупівель «Prozorro»:

- Головне у цьому, що підприємці сплачуватимуть за свою діяльність податки у бюджет Рівного. Разом із тим, ця програма унормує питання з влаштування літніх майданчиків. Зараз усі літні майданчики поза законом. Після прийняття програми усі доброчесні підприємці зможуть звернутися та отримати в оренду об’єкт благоустрою. Це унеможливить повзуче захоплення міської землі.

За його словами, документ розроблявся на основі практики інших європейських міст. Адже літній майданчик біля кафе передбачає, що в жовтні він має бути розібраний та прибраний. Наприклад, схоже у Парижі.

- Це мотивує підприємців не зводити на тротуарі усілякі споруди. Наприклад, у Франції виносять столики зі стільчиками. Однак восени усе це прибирається. Потім влітку їх знову ставлять, - уточнив Котляров.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також