Хочуть, щоб у Рівному базувалась авіація рятувальників

1434 0

Ми у соцмережах:

Хочуть, щоб у Рівному базувалась авіація рятувальників

Безпекові питання обговорили під час зустрічі Голова ДСНС України Микола Чечоткін та голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Коваль у Києві

Сторони погодилися, що необхідно розвивати матеріально-технічну базу Служби порятунку Рівненщини задля комплексного захисту регіону.

В першу чергу необхідно враховувати зміни, які відбуваються у регіоні з децентралізацією. Адже зараз в об’єднаних громадах створюються Центри безпеки. У них спільно працюють вогнеборці, поліцейські та медики. Їхнє компактне розміщення допомагає швидше реагувати на надзвичайні ситуації, реагувати на них та надати допомогу.

Роботу в цьому напрямку необхідно продовжувати.

Ще одне перспективне питання, яке обговорили сторони, це базування у міжнародному аеропорту Рівне підрозділу авіації ДСНС. Його основними функціями будуть моніторинг ситуації, організація ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, надання медичної допомоги та евакуації постраждалих до лікувальних установ.

Важливо добудувати Центр управління надзвичайними ситуаціями у Рівному та пождепо. Об’єкти сприятимуть підвищенню рівня безпеки регіону, а також мікрорайону «Північний» обласного центру.

- Сподобалася позиція Миколи Чечоткіна про те, що в Україні на першому місці має бути безпекова складова. Бо тільки в безпечному середовищі можна говорити про нормальні темпи соціально-економічного розвитку. Він ставить перед собою за мету сформувати високий рівень культури безпеки наших громадян.  Моя ж мета - зробити Рівненську область осередком ключових хабів на Західній Україні. Тобто сконцентрувати на нашій території якнайбільше центрів керування та надання послуг у різних сферах. Крок за кроком рухаємося у цьому напрямку, - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також