Хочуть видворити вісім іноземців

1063 0

Ми у соцмережах:

Хочуть видворити вісім іноземців

За тиждень поліцейські викрили 30 осіб, які порушили міграційне законодавство.

Поліцейські  з початку серпня проводять оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», метою яких є виявлення, перевірка іноземців і осіб без громадянства щодо дотримання ними міграційного законодавства.

У Рівному за результатами перевірок складено вісім протоколів за фактами порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України. Ще один протокол за статтею 205 — невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів до забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації. Ще чотири протоколи про адміністративні правопорушення склали органи міграційної служби в Рівненському районі.

У Млинівському, Рокитнівському, Радивилівському, Острозькому, Костопільському, Березнівському, Володимирецькому, Вараському, Дубровицькому, Здолбунівському та Гощанському складено по одному протоколу на іноземців, або осіб без громадянства, за порушення міграційного законодавства. Крім того, два — у Сарнах за статтею 203 КУпАП, а у Володимирці один — за статтею 205 КУпАП.

Поліцейські направили до Державної міграційної служби вісім подань про примусове повернення іноземців, які порушили правовий статус.

Варто зазначити, що громадяни, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм житлову площу, несуть відповідальність за їх своєчасну реєстрацію. Невжиття таких заходів передбачає штраф від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області. 
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також