![фото - ілюстративне](/img/650/khochut-znati-khto-stvoriv-na-rivnenshchini-feykov20200915_6341.jpg)
До кіберполіції Рівненщини та Рівненської ОДА надійшли звернення чотирьох громад - Повчанської, Привільненської, Тараканівської Мирогощанської, у яких вони просять допомогти ліквідувати фейкові сайти, на яких використовують ті ж символи, матеріали, новини.
Автори звернень припускають, що це зроблено спеціально перед виборами, щоб потім вкинути на псевдосайти якусь брудну інформацію, повідомляє Голос України.
Поки що, сказали в громадах, ні поліція, ні РОДА не відреагували на звернення чотирьох громад з приводу цієї проблеми.