Хокейне дербі — Рівне-Луцьк

1652 0

Вболівальники зі стажем через десятиріччя із трепетом згадують футбольні протистояння рівненського «Авангарду» та луцького «Торпедо», пізніше «Вереса» та «Волині». Нині у футболі Луцьк та Рівне — це різні планети з різних галактик. У баскетболі, волейболі чи гандболі з луцько-рівненськими двобоями теж не склалося. Єдиний нині вид спорту, який здатен повернути призабутий смак волинського дербі, — це хокей. Саме у ньому рівняни та лучани грають один проти одного, і хоча турнірні завдання виконують різні, очне протистояння відбувається за усіма законами жанру.

Хокейний клуб «Луцьк» є одним з претендентів на «золото» Західноукраїнської аматорської хокейної ліги, рівненський «Фаворит» надійно окупував п’яту сходинку (до найближчих сусідів 9 очок вверх, 9 очок вниз). Незважаючи на це, поєдинок вийшов доволі безкомпромісним, одне слово, дербі. Доля зустрічі вирішилася вже у першому періоді. Лучани, граючи у більшості, швидко відкрили рахунок, рівняни його зрівняли. Але незадовго до першої перерви номінальні гості (матч проходив у Луцьку, але був домашнім для «Фаворита», оскільки у Рівному ковзанки немає) відзначились вдруге. У другому та третьому періоді усе могло змінитися на користь як однієї, так і іншої команди, втім, голів вболівальники більше не побачили. Отож ХК «Луцьк» переміг — 2:1. Зважаючи на те, що у грудні в першому колі лучани виграли — 8:0, рівнянам цю гру цілком можна занести в актив. А вже наступного дня «Фаворит» приймав значно скромніший ХК «Львів». Програючи на 3-й хвилині — 0:2, рівняни у підсумку перемогли — 5:3.