Хомко каже, що в Рівному є з десяток спірних земельних ділянок

1920 0

Ми у соцмережах:

Хомко каже, що в Рівному є з десяток спірних земельних ділянок

Міськрада Рівного дозволила комунальному закладу «Спорт для всіх» розробити документи на землю в сквері біля пляжу на березі Басівкутської водойми. У майбутньому на місці виритого котловану хочуть встановити спортивний майданчик. Попри те, що спір за цю земельну ділянку між містом та підприємницею Любов’ю Скринник, яка багато років її орендувала, все ще триває.

Володимир Хомко, міський депутат:

— У Рівному є близько десяти земельних ділянок, які за багато каденцій міської ради, ще до цієї, було продано або передано забудовникам. Однак змінився склад міської ради, і тепер всю цю землю забирають назад. Навіть не хочу перераховувати всі ці земельні ділянки. Земельна ділянка, що в сквері на вулиці Чорновола, була віддана забудовнику ще за три роки до мого обрання на посаду міського голови. Людина усі ці роки платила податки, а тепер цю землю забирають під спортивний майданчик. Там той майданчик так треба як корові сідло. Однак всі розуміють, що це роблять спеціально, щоб не дати забудувати ту земельну ділянку. Повторюсь, що таких земельних ділянок у нас буде близько десяти. На місці забудовника я б дійшов аж до Європейського суду та змусив би повернути всі кошти разом зі збитками. І мені хотілося б, щоб збитки компенсувала не міська рада, а той, хто віддавав землю під забудову, і той, хто вирішив її забрати. Якби так по 2–3 мільйони гривень кожному присудили, то б у майбутньому думали, що роблять.

Роман Денисюк, міський депутат:

— До цієї ідеї я б ще додав штрафування або звільнення чиновників, які під різними приводами сприяли тому, щоб у парку біля озера під виглядом готелю збудували багатоповерхівку. Кожна каденція міської ради має термін у п’ять років. Після цього до влади приходять нові люди, які мають свої програми дій, які підтримали їхні виборці. Моя політична сила обіцяла захищати в тому числі рекреацію навколо озера. Впевнений, що люди підтримують нас у тому, що ми захищаємо землю в парку від забудовника. Робитиму все від себе можливе, щоб на сесії 30 березня затвердити проєкт землеустрою для встановлення спортивного майданчика. Це перешкодить намаганням забудовника через суд повернути собі цю земельну ділянку.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також