Хомко обіцяв електроенергію на Костромську, але лише для військовиків

745 0

Ми у соцмережах:

Хомко обіцяв електроенергію на Костромську, але лише для військовиків

За останні роки Рівне безплатно виділило кілька сотень земельних ділянок на вулиці Костромській. Цей масив був спеціально відведений для воїнів АТО, які й отримували там землю. Однак нещодавно стало відомо, що власники земельних ділянок не можуть там будуватися, бо не мають ні доріг, ні комунікацій.

Вадим Андріюк, власник земельної ділянки:

У 2015 році міська рада почала виділяти земельні ділянки на Костромській. Коли люди оформляли документи на землю, то тодішній міський голова пообіцяв, що Рівне безплатно проведе необхідні комунікації. До цього часу цієї обіцянки не виконано. Там немає ані доріг, ані мереж. Велика частина власників земельних ділянок цього масиву готова розпочати будівництво, але зробити це не може. Бо там немає електро-, водо- та газопостачання. Тому просимо закласти у бюджеті міста близько 3 мільйонів гривень для електрифікації житлового масиву.

Тарас Обоїста, міський депутат:

Земельні ділянки знаходяться в полі за Бармаками. Тому люди просять про можливість підключення до електроенергії. Зробити вони це готові самостійно. Їм потрібно лише, щоб мережі були підведені до того масиву. Адже зараз без електроенергії дуже важко будуватися. Все практично замкнуте на ній.

Володимир Хомко, колишній міський голова:

Обіцяв я, і проєкти замовлено, вони є в управлінні капітального будівництва. Зараз питання лише в коштах на їхню реалізацію. Однак, на мою думку, варто вчинити наступне. Багато земельних ділянок там уже перепродано. Було б доречно, щоб місто за власний кошт підводило комунікації лише атовцям. Тобто людям, які на це заслуговують. У свою чергу, люди, які не є атовцями, мають проводити комунікації власним коштом.

Мар’ян Года, голова земельної комісії:

Потрібно розуміти, що не так багато міст в Україні виділяли атовцям землю. Наприклад, у Львові це право компенсували грошима, в деяких містах узагалі нічого не дали. Однак Рівне виділило землю людям, які захищали Україну. Наразі важко сказати, чи зможе місто за свій кошт підвести комунікації, бо з цьогорічним бюджетом у нас не дуже. Прогнозую, що до кінця року позитивно це питання вирішено не буде.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також