Хомко побачив двометровий паркан і наклав вето на рішення міськради

1911 0

Ми у соцмережах:

Як тільки міськрада прийняла рішення про виділення землі, біля п’ятиповер­хово­го будинку, що на Лермонтова, 5-А, з’явився двометровий паркан

Не часто міський голова Володимир Хомко використовує своє право ветувати рішення міської ради. Тому й дивно було, що заблокував він таке, на перший погляд, невинне рішення міськради, як виділення 17 соток землі ОСББ на вул.Лермонтова. У вівторок міськрада змушена була збиратись терміново на сесію, щоб вирішити одне лиш питання — підтримати вето голови чи все ж подолати його і залишити в силі рішення про виділення землі ОСББ.

Володимир Хомко, міський голова:

— Те, що я побачив, мене шокувало. Через це й наклав вето на рішення міськради. Уявіть, якщо кожен будинок в місті обгородить свою територію двометровим парканом! Нам потрібно розробити єдині правила для усіх ОСББ, щоб більше не було таких прецедентів. Можна ставити невеликий паркан, у якому будуть передбачені усі заїзди і виїзди, а не так, як це зробили на Лермонтова.

Віктор Поппаль, голова ОСББ:

— У нас була потреба у будівництві такої огорожі. По-перше, вона з’явилася там задля безпеки. Адже діти граються біля нашого будинку. Не раз я бачив, як м’яч вилітав із дитячого майданчика на проїжджу частину. По-друге, до нашого будинку невідомі постійно підкидають сміття. Близько місяця неподалік будинку стояв старий диван, який хтось викинув.

Людмила Туровська, голова земельної комісії:

— Цей будинок невеликий, але ми вирішили дати їм більше землі, щоб ОСББ піклувалося й про дитячий майданчик, що поряд. Адже неподалік там знаходиться чотири багатоповерхівки. Депутати вважали, що цим майданчиком будуть користуватися не лише мешканці цього будинку, але й інші діти. Натомість там з’явився паркан.

Подискутувавши, депутати вирішили не долати вето голови і підготувати нове рішення щодо виділення землі для ОСББ на Лермонтова. А паркан ОСББ доведеться демонтувати.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також