Хомко вручив стипендії обдарованим рівнянам

1270 0

Ми у соцмережах:

Хомко вручив стипендії обдарованим рівнянам

Сьогодні міський голова Рівного Володимир Хомко вручив стипендії для обдарованої молоді міста, ветеранів галузі культури, а також для провідних бібліотечних та творчих працівників.

Загалом було вручено стипендії 20 молодим рівнянам та 11 представникам культури.

Розмір стипендії для  обдарованої молоді цього року складатиме 460 грн на місяць, провідні працівники галузі культури, бібліотечні працівники та ветерани галузі  культури отримуватимуть по 800грн. Усі нагороджені отримуватимуть стипендію рік. 

«Хочеться, щоб ця нагорода несла для вас не лише матеріальну цінність. Важливо, що ви повірили в свої сили, і важливо те, що тут дійсно справедливо відзначили всіх, хто на цю стипендію заслуговує. Мені дуже хотілося б , щоб всі  інші  теж  брали приклад, намагалися перемогти в наступному році… Бажаю вам успіху, бажаю віри у власні сили, бажаю досягти висот. Не всі станете професіоналами у тій сфері, яку  ви обрали, але якась частина все ж стане, і я вірю, що ці люди достойно представлятимуть  країну і наше місто»,- підтримав стипендіатів міський голова.

«Я дуже зраділа, коли дізналася, що отримаю стипендію. Нагорода дала мені стимул ставати кращою, досягати інших цілей. До цього я брала участь у  багатьох конкурсах і це завжди було дуже хвилююче»,- ділиться враженнями піаністка Вікторія Бурда.

До слова, минулого року  стипендію міського голови також  отрималии  вісімнадцять студентів  вищих навчальних закладів.

Надія КРИВКО.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також