Хомко зібрав голоси для Паладійчука

1483 0

Ми у соцмережах:

Хомко зібрав голоси для Паладійчука

У четвер на сесії депутати Рівненської міськради обрали секретаря. Офіційний претендент був лише один — Сергій Паладійчук. За нього проголосував 31 депутат. Паладійчук навряд чи зібрав би стільки голосів сам, бо торгуватись нічим. А от Володимир Хомко — так. Що змусило міського голову агітувати за небажану досі для нього кандидатуру п.Паладійчука, який не приховує своїх амбіцій стати міським головою? Тільки ж не розказуйте, що Володимира Хомка більше не цікавить посада міського голови!

Паладійчук

Сергій Паладійчук
Проект рішення міськради про обрання секретарем саме Сергія Паладійчука зареєстрований 23 травня. Задля того, щоб до сесії було витримано передбачений регламентом 20-денний термін оприлюднення проектів рішень, минулу суботу навіть оголосили робочим днем. Кажуть, що Хомку таки вдалося домовитись із більшістю фракцій в міськраді — тож підтримка пану Паладійчуку, голові бюджетної комісії і члену фракції БПП, була гарантована. Втім, торги за посаду тривали до останнього. У середу по обіді ще відбувалися засідання усіх фракцій. «Свобода», наприклад, не приховувала, що має і свого претендента на посаду — Олега Карпяка, який також має підтримку депутатського корпусу. Проте фракція на його висуненні після того, як їй пообіцяли посаду голови бюджетної комісії, не наполягала. Вакантною посада секретаря міськради, нагадаємо, стала місяць тому — коли Олексій Муляренко проміняв цю роботу на головування в облдержадміністрації.

Коментарі, які давали голови фракцій у переддень голосування:

Богдан Гапяк, голова фракції БПП у міській раді: — Маємо мінімум сумнівів, що кандидатуру Сергія Паладійчука не підтримають депутати. Можливо, Радикальна партія, як завжди, воду каламутити буде, але, думаю, під час голосування буде не просто більшість, а суттєва більшість голосів. Все-таки переговори тривали не один день, я особисто домовлявся. Олег Карпяк отримає іншу посаду, можливо, посаду голови бюджетної комісії, яка звільниться, коли Сергій Паладійчук стане секретарем. Фракція БПП не тримається за посаду секретаря. Якби був інший претендент, якого б пропонували депутати і який би влаштував всі фракції, ми б підтримали. А так, як на мене, Сергій Паладійчук — доволі компромісна кандидатура. Юрій Осіпчук, голова фракції «Свобода»: — У середу пізно ввечері має відбутися засідання фракції, на якому й визначатимемо, підтримувати кандидатуру пана Паладійчука чи ні (коли готувався номер до друку, засідання фракцій ще не відбулися. — Ред.). Не виключаю, що «Свобода», якщо Сергій Паладійчук не набере потрібних голосів, виставить свою кандидатуру. Скоріше за все, Олега Карпяка. Галина Кульчинська, голова фракції «Батьківщина»: — Якщо фракція не знайде спільного рішення — голосувати чи ні за пана Паладійчука, то скоріше за все, буде вільне голосування, тобто кожен наш депутат вирішуватиме сам. Для себе особисто я ще не визначилася. Маю аргументи «за» кандидатуру Сергія Паладійчука, але є і сумніви. Наша фракція свого кандидата на цю посаду не має. Говорили раніше про те, що Олександр Нестерук та Олександр Курсик претендують, але бажання висуватися жоден з них не виявив. Святослав Стельмащук, голова фракції «Громадський контроль»: — Остаточного рішення фракція до засідання у середу не мала. Сергій Паладійчук — хороша людина, але, як на мене, краще було б, якби кандидатуру висувала депутатська більшість, тоді б секретар мав кращу підтримку під час своєї роботи. Мені кандидатура Олега Карпяка більше імпонує, він має серед депутатів повагу. Олександр Довжаниця, голова фракції «УКРОП»: — У нашої фракції претензій до Сергія Паладійчука немає, хоча зазначу одразу, що БПП нам нічого не обіцяв. Але остаточне рішення ми прийматимемо вже перед голосуванням, після того як заслухаємо пана Паладійчука на засіданні фракції. Ігор Ковалець, голова фракції «Самопоміч»: — Секретар має об'єднувати депутатський корпус та представляти депутатів перед головою. Кожен з нас обраний у раду людьми, тому вже кожен заслуговує бути секретарем ради. Питання — наскільки якісно виконуватиме обов'язки. Як на посаді справлятиметься Сергій Паладійчук — побачимо. Втім, перед голосуванням він почувається доволі впевнено, тож думаю, що його кандидатура пройде. Торгів же у раді ніяких не було. Адміністративні посади вже всі зайняті, а регламент і так передбачає, що голови комісій будуть змінюватися кожного року.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також