Хорватська спека завадила рівненським стрільцям?

1003 0

Бронзова медаль, здобута у командному заліку у стрільбі з пістолета на 25 м серед юніорів Юлією Бороденко, стала єдиною нагородою, яку виборов квартет рівненських стрільців на чемпіонаті Європи у хорватському Осієку.

У цій же дисципліні серед дорослих виступала Оксана Камінська. У команді вона виборола десяте місце, а в особистому заліку опинилася дуже далеко від фінальної вісімки. Не набагато краща доля спіткала і юніора Владислава Данилова, який виступав у стрільбі з пістолета на 50 м. Провал в особистому заліку, і четверте місце в команді. Наш провідний стрілець Олег Омельчук, змагаючись серед дорослих, теж особливо не порадував: 10 особисте місце і п'яте командне. — Усі виступили набагато нижче від своїх можливостей, — резюмував тренер спортсменів Сергій Бондар. — З тими результатами, які усі четверо показали на чемпіонаті України, вони могли б боротися за медалі. У всіх спортсменів вже є досвід подібних змагань. Чому так сталося, поки що мені не зрозуміло. Можливо, вплинула спека під 40 градусів, можливо, збори у Львові перед чемпіонатом Європи пройшли не в тому руслі, можливо, психологічно не так налаштувалися, думали не про техніку виконання, а про медалі. Зберемося разом і будемо з'ясовувати. Наступним серйозним стартом для провідних рівненських стрільців буде чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї, а для Олега Омельчука — фінал Кубка світу, який запланований на жовтень у Мюнхені.