Хотіла приїхати додому: як студентку з Рівного ошукали на блаблакар

1986 0

Ми у соцмережах:

Хотіла приїхати додому: як студентку з Рівного ошукали на блаблакар

Студентка із Шацька, яка напередодні довгих вихідних студентка вирішила поїхати в Шацьк з Рівного, а оскільки на зручний час автобусних маршрутів не було, замовила поїздку на блаблакар. В результаті дівчина залишилися без копійки на карті.

Як зазвичай, забронювала місце, отримала підтвердження від водія. Примітно, що профіль водія був «нульовий». Тобто без відгуків та опублікованих раніше поїздок. Про це дівчина розповіла журналістам Район.Шацьк. Через деякий час водій скасував поїздку, а натомість дівчині написали у вайбер та запитали, чи буде вона їхати.

Водій повідомив, що представляє фірму Бусфор, тож перевезення регулярні та бусом, але для того, щоб замовити місце, необхідно оплатити за квиток онлайн. Він надіслав посилання, на яке відкрилася форма, де потрібно було вказати прізвище, ім'я, електронну пошту, на яку пришлють квиток, та номер телефону. Окрім цього, тут необхідно ввести дані платіжної карти для миттєвої оплати квитка. Посилання дійсно було з Бусфор.

Після виконаних інструкцій, з карти дійсно списали суму, яка вказана за квиток. А через секунду відразу списали всю іншу суму, яка була на карті. При чому, знімали гроші маленькими сумами: 499, 200. Очевидно, щоб банк не надсилав підтверджень для проведення транзакцій. Всього у дівчини списали 1200 гривень.

Після цього, посилання стало неактивне, а номер вимкненим. 

Студенка каже, добре, що на карті не було більше грошей. Дівчина написала заяву в поліцію міста Рівного, однак сумнівається, що хтось шукатиме злодіїв. Каже, що хоче застерегти довірливих пасажирів від таких казусів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також